Konferencja: możliwości współpracy na wybranych rynkach – Arabia Saudyjska, Kuwejt, Bahrajn

Dodane przez: | 24 sierpnia 2017

Krajowa Izba GospodarczaMamy przyjemność zaprosić Państwa na Konferencję poświęconą możliwościom współpracy na wybranych rynkach Bliskiego Wschodu, które są celami naszych jesiennych misji gospodarczych w roku bieżącym.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (ul. Trębacka 4, Warszawa, sala 205.) w dniu 31 sierpnia; początek spotkania o godz. 11.00.

Podczas Konferencji będzie okazja do zapoznania się ze specyfiką wymienionych powyżej rynków; wśród panelistów znajdą się Ambasadorowie Królestwa Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu, byli Ambasadorowie RP w krajach arabskich, przedstawiciele resortów a także polscy specjaliści i praktycy zaznajomieni z arabskimi realiami w zakresie prowadzenia biznesu.

W dniach od 25 do 29 listopada br. odbędzie się misja wielobranżowa do Królestwa Arabii Saudyjskiej, gdzie odwiedzi dwa ośrodki gospodarczo-przemysłowe: Rijad oraz Dammam, a następnie uda się do Królestwa Bahrajnu.

Arabia Saudyjska, Bahrajn – zaproszenie na misję

W dniach od 14 do 16 października br. zapraszamy Państwa do udziału w misji gospodarczej do Kuwejtu, którego jednym z celów będzie wizyta na targach sektora energetycznego „Kuwait Oil & Gas Show and Conference 2017”, a także forum biznesu oraz rozmowy b2b dla przedsiębiorców z obydwu krajów zorganizowane we współpracy z naszym partneremi Izbą Gospodarczo-Przemysłową Kuwejtu.

Kuwejt – zaproszenie na misję

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji w dniu 31 sierpnia 2017 r. – rejestracja online.

Kontakt:
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA
Maria Nowakowska, tel. +48 22 630 97 83, e-mail: mnowakowska@kig.pl
Bartłomiej Nersewicz, tel. +48 22 630 96 86, e-mail: bnersewicz@kig.pl