Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą

Dodane przez: | 23 października 2018

PAIH EXPOPonad cztery tysiące polskich firm zainteresowanych rozszerzeniem działalności za granicą weźmie udział w PAIH EXPO – Pierwszym Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. Na PGE Narodowym poznają biznesowe perspektywy i ofertę wsparcia ich ekspansji na rynki całego świata. Wydarzenie zorganizowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu w partnerstwie z PKO Bankiem Polskim, PGE Polską Grupą Energetyczną oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu chce, by dla wielu rodzimych przedsiębiorców bodźcem do wyjścia w świat był udział w PAIH EXPO – Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. To właśnie podczas tego wydarzenia, pierwszy raz w Polsce, Agencja i jej partnerzy zaprezentują kompleksową ofertę wsparcia rodzimych firm w ich międzynarodowej aktywności.

Do dyspozycji polskich firm organizatorzy oddają 12 pawilonów geograficznych, gdzie przez cały dzień trwać będą intensywne warsztaty. Poprowadzi je 54 kierowników Zagranicznych Biur Handlowych PAIH, którzy specjalnie na tę okazję przyjechali z całego świata.

Firmy, które uczestniczyć będą w wydarzeniu, reprezentują szeroki przekrój sektorów. Największą grupę stanowią firmy wyspecjalizowane w zaawansowanych technologicznie usługach, handlu hurtowym i detalicznym, a także przedsiębiorstwa z sektora spożywczego, kosmetycznego i budowlanego. Większość z firm ma już pewne doświadczenie eksportowe, głównie w Europie, ale także w dalszych regionach świata – głównie na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

Jednak PAIH EXPO to nie tylko warsztaty dla polskich eksporterów. Uczestnicy wydarzenia mogą odwiedzić Pawilon Inwestycyjny i spotkać się w nim z inwestorami, którzy wybrali Polskę jako miejsce rozwoju biznesu.

Zapraszamy w najbliższy czwartek, 25 października na PGE Narodowy!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 25 października.

www.paihexpo.gov.pl