Zaplanuj swój udział w targach Packaging Innovations

Dodane przez: | 16 listopada 2018

Packaging InnovationsChoć 11. edycja Targów Packaging Innovations odbędzie się w kwietniu, to już dziś warto zaplanować swój udział w najważniejszych targach opakowań. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 5000 zwiedzających z całej Europy. Przyszłoroczna odsłona targów zapowiada się bardzo interesująco.

Dla Wystawców przygotowana została bowiem nowa, rozszerzona oferta wystawiennicza. Ciekawa formuła dwudniowych targów, skoncentrowanych na konkretnych spotkaniach biznesowych to powody, dla których nie można przegapić Targów Packaging Innovations.

W tym roku jeszcze bardziej EKO! Nowe przepisy UE związane z zakazem wykorzystania niektórych plastików wejdą w życie już za 3 lata. W związku z tym wszyscy producenci korzystający z opakowań muszą być przygotowani na nadchodzące zmiany. Rozwinięta strefa EKOPACK na Targach Packaging Innovations będzie więc doskonałym miejscem do wymiany wiedzy i doświadczeń w tym zakresie.

Szukasz ciekawych rozwiązań opakowaniowych dla swoich produktów? Odwiedź Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations w charakterze gościa.

Zarejestruj się i obierz bezpłatną wejściówkę – kliknij tutaj.

  • Data: 2-3 kwietnia 2019 r.
  • Miejsce: EXPO XXI Warszawa

Więcej informacji: www.packaginginnovations.pl