Zaproszenie na 9. Forum Rozwoju Mazowsza

Dodane przez: | 8 października 2018

9. Forum Rozwoju Mazowsza

17-18 października w Warszawie odbędzie się Forum Rozwoju Mazowsza, którego głównym celem jest promocja innowacyjnych projektów i rozwiązań na Mazowszu dofinansowanych z funduszy UE.

Tematami przewodnimi forum, które będzie odbywać się na terenie Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3, Warszawa), będą tym razem: Region Przyszłości, Ekoregion, Człowiek i Medycyna. Obszar Turystyka i Kultura nawiąże do wszystkich trzech głównych tematów. Podczas wydarzenia odbędzie się wręczenie Certyfikatów za Najlepszy Produkt Turystyczny oraz Prezentacja wyników pilotażowych badań ruchu turystycznego na Mazowszu.

Forum to kilkanaście godzin poświęconych dyskusji i wymianie doświadczeń w zakresie realizacji projektów unijnych, ale także problemom i wyzwaniom, z jakimi na co dzień mierzą się przedsiębiorcy, naukowcy, urzędnicy czy też przedstawiciele organizacji pozarządowych i instytucji rynku pracy.

Podczas 9. Forum Rozwoju Mazowsza uczestnicy dowiedzą się także, w jaki sposób współpracować z partnerami i wykonawcami usług, o czym pamiętać podczas realizacji projektu z unijnym dofinansowaniem, a także jak zwiększać efektywność podejmowanych działań, w tym także z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

W programie forum przewidziane są m.in. warsztaty, pokazy innowacyjnych rozwiązań, konsultacje z ekspertami, a także cykl debat prowadzonych z udziałem gości z kraju i zagranicy oraz transmitowanych na żywo w internecie. Nie zabraknie specjalnych pokazów nowych projektów i prototypów, które dotychczas skrywane były w laboratoriach, a na 9. Forum Rozwoju Mazowsza będą miały swoje premiery.

Wstępny program forum jest dostępny na stronie na stronie www.forumrozwojumazowsza.eu (będzie on sukcesywnie uzupełniany o informacje dotyczące szczegółów debat, warsztatów, pokazów, sylwetek prelegentów i ekspertów).

Organizatorem forum jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, a partnerami tegorocznej edycji są m.in beneficjenci funduszy unijnych realizujący innowacyjne projekty na Mazowszu. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu. Jego główną ideą jest promocja innowacyjnych projektów i rozwiązań, które dzięki wsparciu funduszy UE są realizowane i wykorzystywane na Mazowszu. 9. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Komisji Europejskiej.

Udział w forum jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat forum na:
www.forumrozwojumazowsza.pl
https://www.facebook.com/ForumRozwoju/