8 edycja konkursu e-Commerce Polska awards

Dodane przez: | 17 marca 2020

e-Commerce Polska awards

Konkurs od lat skierowany jest do przedstawicieli e-sklepów oraz platform internetowych, dla e-usług, a także dla e-finansów.

e-Commerce Polska awards to silna społeczność dająca wszystkim nominowanym wyjątkowe możliwości budowania relacji i rozwoju swojej firmy. Jest potwierdzeniem jakości działania firmy oraz zaufania, jakim darzą ją jej klienci.

Nagroda przyznawana jest przez jurorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są uznanymi autorytetami oraz szanowanymi profesjonalistami w swoich branżach. Wierzymy, że tylko najlepsi są w stanie najlepiej ocenić dokonania kandydatów.

Laureaci konkursu otrzymają możliwość poznania przedstawicieli najlepszych polskich e-firm i nawiązania relacji biznesowych podczas Gali finałowej konkursu. Znajdą się w ścisłym gronie najlepszych z najlepszych, a ich dokonania biznesowe zostaną uhonorowane przez grono autorytetów polskiego e-biznesu.

Laureaci zdobędą rzetelną i prestiżową nagrodę biznesową, przyznawaną już tradycyjnie od wielu lat.

Ponadto, zdobędą prawo do używania logo konkursu jako certyfikatu jakości, który jest rozpoznawalny zarówno wśród konkurencji, jak i potencjalnych partnerów biznesowych oraz przez e-instytucje finansowe.

Więcej informacji: www.ecpawards.pl