Chiny wracają na szlak: Kolej na kolej

Dodane przez: | 24 marca 2020

Kiedy w Europie epidemia i kryzys są w pełni, w Chinach sytuacja wraca do normy. Dla przedsiębiorców sprowadzających towary z Chin coraz atrakcyjniejsze stają się transporty kolejowe.

Chiny nie notują już nowych zachorowań. Oznacza to stopniowy powrót do normalności: wydajność fabryk ocenia się obecnie na ok. 90% stanu sprzed zamknięcia kraju. W obliczu rozmiarów chińskiego przemysłu, 90% już jest ogromną wartością, a producenci potrzebują rozprowadzania swoich towarów. Obecnie kładziony jest ogromny nacisk na szybką wysyłkę produktów do Europy – tego wymogu nie spełnia obecnie ani transport lotniczy, na który nieraz trzeba czekać wiele dni, ani morski, który sam w sobie trwa bardzo długo. Oczywistym i najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji staje się transport kolejowy Nowym Jedwabnym Szlakiem.

W obecnej sytuacji transport kolejowy z Chin to rozgrywka dla szybkich graczy. Popyt jest ogromny, ilość miejsca ograniczona i trzeba szybko podejmować decyzje, gdyż stawki ulegają nieustannym wahaniom. Przestój w Chinach dobiegł końca i teraz jest właściwy moment na sprowadzanie towarów i ekonomicznie, i szybko: transportem kolejowym.

Spółka BBA TRANSPORT SYSTEM (członek Warszawskiej Izby Gospodarczej) jako jedna z nielicznych jest w stanie dotrzeć do najodleglejszych hubów na terytorium Chin i sprawnie zorganizować transport do Europy.

Jeśli importujesz towary z Chin, skontaktuj się by znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania transportowe.

www.bbats.pl