Co zrobić w dzisiejszych czasach z pieniędzmi? – zapraszamy na webinar

Dodane przez: | 27 października 2020

Co zrobić w dzisiejszych czasach z pieniędzmi?

Strategie inwestycyjne to chyba jedna z najczęściej wyszukiwanych dziś fraz w internecie. Nie bez powodu – sytuacja, z jaka się dziś spotykamy, nie ma precedensu w dotychczasowej historii. Za lokowanie własnych pieniędzy w bankach musimy dopłacać, gdyż nie tylko poziom „zysków” z lokat czy obligacji skarbowych nie daje szans na pokrycie strat wynikających z inflacji, ale wręcz część banków zaczyna żądać od nas prowizji za zdeponowane w nich środki.

Tym samym nawet osoby, które do tej pory „nie chciały mieć z inwestowaniem nic wspólnego”, coraz częściej szukają podpowiedzi, jak zadbać o swoje pieniądze.

Najczęściej szukają przy tym strategii, która będzie jednocześnie zyskowna i bezpieczna, a przy tym dawała możliwość wycofania kapitału w dowolnym momencie jej trwania.

Cel szczytny, tylko nieco za bardzo przypomina znany dylemat biznesowy, w którym chce się coś zrobić tanio, szybko i dobrze. Kłopot w tym, że może być tanio i szybko, ale na pewno nie będzie wtedy dobrze. Może być szybko i dobrze, ale na pewno nie tanio. Może też być tanio i dobrze, nie będzie wtedy jednak szybko.

Podobnie jest ze strategiami inwestycyjnymi – nie ma tu złotego graala inwestycji. Kluczem są zawsze oczekiwania, sytuacja i konkretne możliwości inwestora – i to do nich należy dobrać strategię. Nie odwrotnie.

O tym będzie ten webinar – o zdroworozsądkowym podejściu do inwestowania, które pozwoli każdemu, kto dziś zmaga się z dylematem „co zrobić w dzisiejszych czasach z pieniędzmi?”, odpowiedzieć na podstawowe pytania: Czy inwestować? Jaką część środków? Jakie strategie i oferty brać pod uwagę i co w nich sprawdzać?

Zapraszamy 10 listopada 2020 r.

Prowadzący: Piotr Smyk i Piotr Stefański, ludzie z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynkach kapitałowych, zdobytym m. in. w grupie ING (bankowość, inwestycje, ubezpieczenia).

Zainteresowane osoby prosimy o rejestrację on-line:
http://wig.szef.co/formularze/webinar-pieniadze