Czego możesz doświadczyć podczas HRD Innovations & Expo?

Dodane przez: | 19 września 2019

Czego możesz doświadczyć podczas HRD Innovations & Expo?

W rozwoju najistotniejsze jest wychodzenie naprzeciw – naprzeciw ludziom, ich potrzebom, problemom oraz możliwościom. Tak rozumieją to organizatorzy zbliżających się wielkimi krokami warszawskich targów szkoleniowo-doradczych połączonych z bogatą sekcją merytoryczną. Jeżeli jesteś osobą, której z zawodu i powołania leży na sercu tworzenie efektywnych zespołów, sprawnych organizacji oraz przyjaznego środowiska pracy – wyjdź naprzeciw HRD Innovations & Expo 2019 już 1 października na Uczelni Łazarskiego w Warszawie i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Strefę wystawienniczą nadchodzących targów współtworzyć będzie ponad 30 wystawców prezentujących nowe rozwiązania oraz oferujących kilkadziesiąt różnorodnych form warsztatów. W całym przekroju dostępnych ofert na pewno znajdą masę inspiracji zarówno menadżerowie, kierownicy czy dyrektorzy firm o różnej specyfice i specjalizacji, jak i osoby związane ściśle z branżą coachingową czy konsultingową. Charakterystyczna dla rzeczywistości targów branżowych jest oczywiście atmosfera otwartej komunikacji i zawiązywania nowych, bezcennych znajomości. Organizatorzy zadbali o komfortowe warunki do networkingu, wymiany doświadczeń oraz weryfikacji dotychczasowych spostrzeżeń. To nie wszystko.

– Podczas imprezy będziemy inspirować, łączyć i zmieniać, dlatego też oprócz standardowej przestrzeni wystawienniczej, gdzie będziecie mieli okazję spotkać się z ponad 30 wystawcami, przygotowaliśmy dla Was również bogatą sekcję merytoryczną – zapowiada prezes stowarzyszenia PSTD, Agata Bogusiak. PSTD, czyli Polish Society for Training and Development, to jeden z trzech – oprócz firmy EI Polska oraz Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego – współorganizatorów HRD Innovations & Expo 2019.

Za słowami Agaty Bogusiak stoi dbałość o bogaty przekrój tematyczny prelekcji (do wystąpień przygotowuje się ponad 50 prelegentów) oraz odpowiedni dobór obszarów tematycznych, których jest osiem. Od zagadnień dotyczących funkcjonowania zarządu, działów operacyjno-technologicznych oraz finansowych; przez wyzwania stojące przed zespołami sprzedażowymi, marketingowymi, HR-owymi; po kluczowe i aktualne sprawy związane z audytem organizacji, nauką oraz edukacją, a także społecznością w ujęciu CSR.

Jak mówi Agata Bogusiak – Motywem przewodnim tej imprezy jest „człowiek-organizacja-planeta”. Będziemy rozmawiać nie tylko o tym, co dzieje się w Polsce, lecz również o tym, jakie trendy widoczne są za granicą. Panele wraz z prelekcjami oraz warsztaty (łącznie 60+ sesji) po brzegi wypełniają czas od godziny 9 aż do 18. A o godz. 18:15 zapraszamy na Przegląd Filmów Odpowiedzialnych – zobaczysz jak przedsiębiorcze osoby i organizacje wspierają realizację 17 Globalnych Celów zawartych w Agendzie 2030 na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju. Pełny program dostępny jest tutaj.

– Podczas wydarzenia będziecie mieć okazję do wymiany swoich doświadczeń, do weryfikacji swoich praktyk i, mam nadzieję, do zdobywania wiedzy oraz narzędzi, które z powodzeniem wykorzystacie w swojej pracy zawodowej i w swoich projektach – mówi Agata Bogusiak – Oprócz tego, mam nadzieję, że skorzystacie z wszystkich promocji, rabatów, konkursów czy loterii, które przygotowali dla Was nasi wystawcy i partnerzy. Od 10 września ruszyła sprzedaż biletów. Dostępne są pod tym linkiem. Uwaga! U naszych prelegentów, partnerów i wystawców możesz uzyskać kod rabatowy, który obniża cenę biletu co najmniej o 33% Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia, na Facebooku wydarzenia oraz stronie LinkedIn.