e-Commerce Polska awards: Tańsze zgłoszenia do końca marca

Dodane przez: | 24 marca 2020

e-Commerce Polska awards to najważniejszy konkurs dla branży e-commerce. Laureatami są największe i najbardziej innowacyjne brandy działające w Polsce.

Konkurs od lat skierowany jest do przedstawicieli e-sklepów oraz platform internetowych, dla e-usług, a także dla e-finansów.

Do końca marca zgłoszenia do konkursu są tańsze. Warto wziąć to pod uwagę zgłaszając swoje propozycje w kategoriach: e-commerce, e-usług oraz e-finansów.

Nagroda przyznawana jest przez jurorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są uznanymi autorytetami oraz szanowanymi profesjonalistami w swoich branżach. Wierzymy, że tylko najlepsi są w stanie najlepiej ocenić dokonania kandydatów.

Laureaci konkursu otrzymają możliwość poznania przedstawicieli najlepszych polskich e-firm i nawiązania relacji biznesowych podczas Gali finałowej konkursu. Znajdą się w ścisłym gronie najlepszych z najlepszych, a ich dokonania biznesowe zostaną uhonorowane przez grono autorytetów polskiego e-biznesu.

Laureaci zdobędą rzetelną i prestiżową nagrodę biznesową, przyznawaną już tradycyjnie od wielu lat.

Ponadto, zdobędą prawo do używania logo konkursu jako certyfikatu jakości, który jest rozpoznawalny zarówno wśród konkurencji, jak i potencjalnych partnerów biznesowych oraz przez e-instytucje finansowe.

Więcej informacji: www.ecpawards.pl