Forum Polskich Inwestorów na Białorusi

Dodane przez: | 14 listopada 2017

Portal Promocji EksportuWydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Mińsku wraz z Zrzeszeniem Polskiego Biznesu na Białorusi i międzynarodową kancelarią prawną „Arzinger & Partners” co roku (już po raz dziewiąty) organizuje Forum Polskich Inwestorów na Białorusi, w tym roku dodatkowo połączone z jubileuszem 5-lecia Zrzeszenia Polskiego Biznesu w RB.

Temat tegorocznej edycji: „ROZWÓJ POLSKO-BIAŁORUSKIEJ WSPÓŁPRACY W RAMACH PROCESÓW LIBERALIZACJI GOSPODARKI”.

Przedsięwzięcie stanowi idealną okazję dla przedstawicieli białoruskich i polskich kręgów biznesowych do nawiązania nowych kontaktów, przedyskutowania zagadnień związanych z rozwojem białorusko-polskich stosunków gospodarczych, prowadzenia bezpośredniego dialogu z przedstawicielami władz, wyrażania swoich opinii na temat kierunków dalszego rozwoju współpracy dwustronnej.

W tegorocznym Forum tradycyjnie planowane jest uczestnictwo parlamentarzystów oraz przedstawicieli organów władzy państwowej Białorusi. Poprzednio w konferencji brali udział przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Gospodarki, Banku Narodowego, Państwowego Komitetu Celnego, Państwowego Komitetu ds. Majątku, przedstawiciele organów sądowych itp.

„Forum Polskich Inwestorów w RB – 2017” (nazywany również „Dniem Polskiej Gospodarki na Białorusi”) odbędzie się w dniu 6 grudnia 2016 r. Miejsce organizacji: hotel „Pekin”, Mińsk, ul. Krasnoarmeyskaya, 36. Godzina: 15.00-19.00 (początek rejestracji – godz. 14.30).

Zapraszamy do udziału w Forum Gospodarczym. W celu deklaracji uczestnictwa należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy minsk4@trade.gov.pl lub telefonicznie pod numer +375 17 200 27 72. Osoba do kontaktu: Katarzyna Szuniejko.