Grand Prix TT Warsaw 2019 dla Mazowsza

Dodane przez: | 30 listopada 2019

 

Samorząd Województwa Mazowieckiego zdobył nagrodę Grand Prix 27. Targów Turystycznych TT Warsaw 2019.

Samorząd Mazowsza zdobył też, po raz kolejny, wyróżnienie w konkursie Dziennikarzy i MT Targi Polska na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe w ramach „Homo Turisticus”.

– Cieszymy się, że nasze działania w promowaniu potencjału regionu są dostrzegane i nagradzane. Staramy się czerpać z dziedzictwa regionalnego i nowoczesnych form jego eksponowania, przekształcając walory w unikalną ofertę turystyczną – podkreśla zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Izabela Stelmańska.

TT Warsaw to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najbardziej znanych i cenionych imprez branżowych. Od wielu lat stanowi największą platformę promocji ofert turystycznych z całego świata. Daje szansę na wymianę doświadczeń oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy, polskimi touroperatorami, agentami czy zarządzającymi bazą noclegową.

W tym roku w targach wzięło udział 500 wystawców z 50 krajów z 5 kontynentów, a wśród nich niemal 150 touroperatorów. Imprezie towarzyszyły spotkania branżowe: konferencje, warsztaty, seminaria, prezentacje krajów. Zwiedzający mogli zapoznać się nie tylko z propozycjami polskich miast i regionów, poznać ich tradycję i kulturę, ale również z ofertą zagranicznych wystawców.