Hotel Eco Active Resort Pieniny dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne

Dodane przez: | 2 marca 2022

Eco Active Resort Pieniny

Jednym z największych atutów czterogwiazdkowego Hotelu ECO ACTIVE RESORT PIENINY jest niewątpliwie jego lokalizacja: hotel położony jest nad Zalewem Czorsztyńskim, a z jego pięćdziesięciu komfortowych, klimatyzowanych pokoi o najwyższym standardzie, rozpościera się cudowna panorama Tatr.

Hotel w ostatnim czasie przeszedł szereg zmian, począwszy od rebrandingu aż do zmiany oferty dla gości, stawiając przede wszystkim na możliwość aktywnego/zdrowego wypoczynku w resorcie pełnym atrakcji. Na szczególną uwagę zasługuje koncepcja działalności hotelu oparta na filozofii ajurwedyjskiej. Goście w SPA mogą skorzystać z szeregu zabiegów wykonywanych przez licencjonowanych pracowników specjalnie sprowadzonych z Indii, a uzupełnieniem nowych propozycji jest menu przygotowane z importowanych z Indii produktów przez indyjskich kucharzy.

Warto dodać, że w kuchni wykorzystywane są również surowce dostarczane przez certyfikowanych polskich dostawców z lokalnych farm ekologicznych a wiele rozwiązań technologicznych w hotelu wybieranych jest ze względu ekologiczne podejście do prowadzenia biznesu. Ze względu m.in. na całoroczne walory turystyczne regionu, w hotelu szczególnie dobrze będą się czuły rodziny z dziećmi, dla których przygotowane zostały zewnętrzne i wewnętrzne miejsca zabaw, liczne animacje oraz park linowy.

– Cieszymy się, że do naszej Grupy dołączył Hotel Eco Active Resort Pieniny, a tym samym oferta skierowana dla naszych Gości poszerzyła się o kolejną lokalizację na mapie Polskich Hoteli Niezależnych, gdzie będzie można skorzystać chociażby z benefitów programu lojalnościowego Prestige Club. Naszym celem jest promocja polskich, rodzimych hoteli, które mają do zaoferowania polską gościnność, z tą w Eco Active ma się do czynienia ma się za każdym razem, kiedy wraca się w gościnne Pieniny – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Polskie Hotele Niezależne.

– Dołączenie do Polskich Hoteli Niezależnych, to dla nas odpowiedzialny wkład w budowanie i umacnianie wspólnej marki Grupy, ale również szansa na znacznie większą skalę rozpoznawalności marki własnej hotelu. Zależy nam na codziennej współpracy w gronie hotelarzy, którzy przez szerokorozumiane współdziałanie mierzą wysoko, ale też nie zapominają o podstawowych wartościach, jak jakość usług czy gościnność w hotelu. W Eco Active mamy własny dorobek hotelarskich doświadczeń, z przyjemnością wniesiemy swój wkład w rozwój Grupy, służyć będziemy koleżankom i kolegom wsparciem – mówi Andrzej Musiński, dyrektor generalny Eco Active Resort Pieniny.

– Mamy również nadzieję, że razem z PHN, Grupą, która w naszym przekonaniu jest bardzo widoczna oraz mocno obiecująca marketingowo i sprzedażowo, osiągniemy więcej, wyróżnimy się na rynku lokalnym, będziemy bardziej rozpoznawalni w Polsce i pozyskamy nowych gości. Już dziś deklarujemy pełne zaangażowanie w realizację wspólnych celów marketingowych – dodaje.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to otwarta na współpracę z rodzimymi hotelami organizacja, która od 25 lat wspiera i integruje hotelarzy w Polsce, w tym min. poprzez program lojalnościowy Prestige Club, sprzedaż Voucherów, stałą promocję, szkolenia, organizację ogólnopolskich wydarzeń branżowych oraz aktywne współdziałanie na rzecz szerokorozumianej branży hotelarskiej.