I Kongres Energetyki Słonecznej

Dodane przez: | 10 września 2019

I Kongres Energetyki Słonecznej

Zapraszamy na I Kongres Energetyki Słonecznej Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki w dniach 15-16.10.2019 r. To największe branżowe wydarzenie w Polsce poświęcone branży fotowoltaicznej.

Dynamiczny rozwój branży fotowoltaicznej w Polsce, szybko zmieniające się modele biznesowe i ich uwarunkowania wymagają ciągłego śledzenia zmian rynku. Doskonałą formą są spotkania branży, które przynoszą jednocześnie dużo wiedzy i kontaktów biznesowych.

Kluczowe powody, dla których warto wziąć udział w Kongresie:

  • Zdobędziesz wiedzę
    Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kierunkami rozwoju rynku energii słonecznej w Polsce.Uczestnicy dowiedzą się o bieżących zmianach w regulacjach krajowych i europejskich, w tym między innymi konsekwencje wprowadzenia Pakietu Zimowego.
  • Nawiążesz kontakty
    Konferencja i Targi będą świetną okazją do spotkania najważniejszych uczestników rynku energii z sektora słonecznego, co umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów. Inwestorzy, deweloperzy, producenci, usługodawcy, przedstawiciele samorządów, organizacji gospodarczych i przemysłowych
  • Dasz się poznać
    W konferencji wezmą udział przedstawiciele firm z całej Europy. Do uczestniczenia w Kongresie zaprosiliśmy również przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, oraz przemysłu, w tym specjalnych stref ekonomicznych.

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji: www.kongrespv.pl

I Kongres Energetyki Słonecznej