Zapraszamy na II Kongres Firm Rodzinnych Forbes (online)

Dodane przez: | 9 grudnia 2020

Kongres Firm Rodzinnych Forbes

W imieniu Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. – wyłącznego partnera prawnego wydarzenia oraz redakcji polskiej edycji magazynu Forbes mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejne II Kongres Firm Rodzinnych Forbesa.

Będzie to największe wirtualne spotkanie polskich przedsiębiorców prywatnych, reprezentujących firmy rodzinne, które odbędzie się 15 grudnia w formule online.

Kongres będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń polskich i zachodnich firm rodzinnych, które dziś dzieli wszystko – tradycja, podejście do biznesu. Łączy nas potrzeba wspólnoty w zakresie rodzinnych wartości w biznesie i bezkonfliktowego przeprowadzenia sukcesu transformacyjnego, by zapewnić firmie rodzinnej bezpieczne trwanie przez pokolenia.

Będziemy rozmawiać o powinnościach kolejnej generacji przedsiębiorców, o tym, jak wykorzystać „rodzinność” firmy jako przewagę konkurencyjna, o szansach i barierach prawnych towarzyszących procesowi sukcesji, oraz jak zagwarantować długofalowe finansowanie i zarządzanie ryzykiem biznesu. Będzie to spotkanie polskich największych przedsiębiorców prywatnych reprezentujących firmy rodzinne na platformie magazynu Forbes.

Zwieńczeniem konferencji będzie Gala rozdania nagród dla firm rodzinnych w pięciu kategoriach:

  • Rodzinny Ambasador Roku
  • Rodzinny Akcelerator Rozwoju
  • Rodzinny Filantrop Roku
  • Zrównoważony Rozwój
  • Nagroda główna Firma Rodzinna Roku Magazynu Forbes

Link do rejestracji: https://eventory.cc/event/ii-kongres-firm-rodzinnych-forbes?private_code=7qFh9t6ftB

Udział jest bezpłatny. Zapraszamy!

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. jest członkiem Warszawskiej Izby Gospodarczej.