Książka na czasie: „Szczęście przychodzi wieczorem”

Dodane przez: | 5 listopada 2020

Szczęście przychodzi wieczorem

Dziennikarka, odchodzi od męża po 25 latach małżeństwa. Dlaczego? Przecież byli zgraną parą, a przynajmniej takie robili wrażenie. Samodzielne życie okazuje się trudne, trudniejsze niż zakładała.

Powoli osiąga stabilizację, ale los nie szczędzi jej kolejnych ciosów. Czy kiedyś będzie żałowała swojego kroku? Czy znajdzie kogoś, kto okaże się tym wybranym, ukochanym? W jaki sposób ograniczenie kontaktów z otoczeniem z powodu koronawirusa wpłynie na jej przyszłość?

Książka „Szczęście przychodzi wieczorem” jest adresowana głownie do kobiet. Bo przede wszystkim one często rezygnują z siebie, ze swoich pragnień i marzeń, dla dobra dzieci, dla utrzymania małżeństwa, nawet nieudanego.  Tematyka pouczająca także dla mężczyzn.

Autorka, Ada Kostrz-Kostecka o sobie mówi, że nauka to jej hobby. Uczy się przez całe życie. Jest doktorem ekonomii, ukończyła podyplomowe studia  z dziennikarstwa, psychologii biznesu, dietoterapii. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka  w „Rzeczpospolitej”, była również redaktorem naczelnym tygodnika „Gazeta Bankowa”, rzecznikiem prasowym w instytucji finansowej  oraz wiceprezesem Polskiej Agencji Prasowej.

Obecnie zajmuje się dietetyką i dietoterapią. Jej wcześniejsze książki – dwie (1995, 1997) były poświęcone zagadnieniom finansowym, trzecia (Zatrzymaj młodość, 2011) miała charakter poradniczy. Najnowszą – „Szczęście przychodzi wieczorem” – debiutuje jako autorka beletrystyki.

Wydawca: Oficyna Wydawnicza RYTM Sp. z o.o.
www.rytm-wydawnictwo.pl