Media licytują na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodane przez: | 9 stycznia 2020

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wizyta w studiu „Dzień dobry TVN”, wywiad w mobilnym studiu Onet Rano czy współprowadzenie porannego programu Radia Eska – to niektóre z atrakcji wystawionych przez media na licytacje podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Onet (oficjalny partner WOŚP) związane z portalem licytacje zgromadził pod adresem Wosp.onet.pl. Oprócz wywiadu w mobilnym studiu z Jarosławem Kuźniarem jest tam m.in. wizyta w redakcji Onetu w towarzystwie redaktora naczelnego Bartosza Węglarczyka, spotkanie z Tomaszem Lisem czy Tomaszem Sekielskim.

Wśród przedmiotów, które można wylicytować, jest np. wystawiony przez Andrzeja Morozowskiego dzwonek z emitowanego w TVN 24 programu „Tak jest!”, którym dziennikarz dyscyplinuje polityków, i przerobiony w programie TVN Turbo „Klimek kontra Duda” samochód marki Mini Cooper. TVN Discovery Polska jest gospodarzem i partnerem 28. finału.

Rock Radio i Radio Pogoda oferują na aukcji możliwość zostania członkiem ekipy rozgłośni na jeden dzień.

Aktywności sportowe, które oferują ludzie mediów, to m.in. godzina gry w squasha z Konradem Piaseckim i poranny bieg z Moniką Olejnik.

Szymon Majewski dla zwycięzcy licytacji odegra ekskluzywny monolog „One Mąż Show”, Katarzyna Kolenda-Zaleska zaproponowała oprowadzanie po Sejmie i Senacie, a Wojciech Bojanowski wspólne oglądanie gwiazd.

źródło: press.pl
foto: Mirosław Gleb