Misja gospodarcza do Uzbekistanu i Turkmenistanu

Dodane przez: | 23 kwietnia 2018

W dniach 4-8 czerwca 2018 r. oficjalna wizytę w Uzbekistanie i Turkmenistanie złoży Pan Bartosz Cichocki, Podsekretarz Stanu w MSZ ds. bezpieczeństwa, polityki wschodniej i polityki europejskiej.

Wiceministrowi towarzyszyć będą polscy przedsiębiorcy w ramach grupy biznesu organizowanej przez Krajowa izbę Gospodarczą we współpracy z lokalnymi partnerami izbowymi w obu krajach.

W ramach programu misji gospodarczej do Uzbekistanu i Turkmenistanu przewidziane są m.in. dwa Fora Gospodarcze w Taszkencie i Aszchabadzie z udziałem Wiceministra Cichockiego oraz spotkania b2b miedzy polskimi a uzbekistańskimi i turkmeńskimi przedsiębiorcami oraz spotkania w wybranych instytucjach gospodarczych.

Ze względu na bliski termin realizacji wizyty oficjalnej w Uzbekistanie i Turkmenistanie oraz harmonogram przygotowań uprzejmie prosimy o pilne zgłoszenie zainteresowania udziałem w misji.

REJESTRACJA ON LINE do 7 maja 2017

Dalsze szczegóły (w tym koszty uczestnictwa w misji, sprawy wizowe, rezerwacje lotnicze i hotelowe) przekażemy zainteresowanym firmom w najbliższym czasie po ustaleniu wszystkich szczegółów.

Kontakt:

Elżbieta Wojtas – tel. +48 22 63 09 752, e-mail: ewojtas@kig.pl
Katarzyna Kaniewska – tel. +48 22 63 09 707, e-mail: kkaniewska@kig.pl