Misja gospodarcza na targi China-ASEAN EXPO

Dodane przez: | 24 lipca 2019

China-ASEAN EXPOKrajowa Izba Gospodarcza zaprasza firmy zainteresowane ekspansją na rynek chiński oraz inne rynki azjatyckie do udziału w narodowym wystąpieniu polskim podczas wielobranżowych targów China-ASEAN EXPO (CAEXPO), które odbywają się w dniach 20-23.09.2019 r.

Polski Pawilon Narodowy oraz misja gospodarcza realizowane są w ramach promocji Marki Polskiej Gospodarki na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Misja odbędzie się w terminie: 18 – 24 września 2019 r.*

Targi CAEXPO to coroczne prestiżowe wydarzenie organizowane przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej oraz państwa członkowskie ASEAN w Nanning (stolica regionu autonomicznego Guangxi Zhuang). Jako jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Chinach, gościło do tej pory 67 przywódców z Chin i państw ASEAN oraz 660 000 wystawców. Wydarzenie cieszy się także popularnością wśród przedstawicieli biznesu z państw spoza regionu.

W celu promocji współpracy pomiędzy Chinami, państwami ASEAN i innymi krajami wzdłuż Pasa i Szlaku, organizatorzy od 2014 roku zapraszają do udziału w targach państwa spoza ASEAN. Polska jest pierwszym spoza Azji zaproszonym do udziału jako partner country.
W targach weźmie udział polska delegacja rządowa, na której czele stanie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii. Omawiany jest również udział członków kierownictwa innych resortów i urzędów administracji centralnej.

Możliwości dla polskich firm

Polska będzie krajem partnerskim targów, co dla firm z naszego kraju wiązać się będzie z szeregiem korzyści. Organizatorzy CAEXPO oferują:

  • 20 bezpłatnych standardowych stoisk o wymiarach 3m x 3m (9m.kw.).
  • wsparcie we wszelkich formalnościach związanych z odprawą celną eksponatów (w tym np. żywności),
  • pomoc w nawiązywaniu kontaktów b2b między firmami polskimi a chińskimi.
  • aranżację spotkań z potencjalnymi chińskimi partnerami jeszcze przed rozpoczęciem targów.

Firmy uczestniczące w misji na targi CAEXPO pokrywają jedynie koszty związane z transferem i pobytem w Chinach (przelot, hotel, transport lokalny, wiza, wyżywienie).

Całkowity koszt przelotu i pobytu jednego przedstawiciela Firmy wynosi 9.500,- zł netto.

Z uwagi na obligujące nas terminy, prosimy o zgłoszenia do dnia 2 sierpnia br. Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA: https://formularze.kig.pl/pl/2019-09-18-chiny-asean/

*Proponowane daty misji obejmują przeloty.

Zgłoszenia i informacje:

Maria Nowakowska – tel. +48 22 630 97 83, e-mail: mnowakowska@kig.pl
Katarzyna Kaniewska – tel: +48 22 630 97 07, e-mail: kkaniewska@kig.pl