Misja rolna do Gruzji

Dodane przez: | 15 października 2019

Misja rolna do Gruzji

Polsko-Gruzińska Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza członków Izby, organizacje/ firmy partnerskie oraz pozostałe podmioty gospodarcze do udziału w dedykowanym wyjeździe sektora rolnego do Gruzji, który odbędzie się w listopadzie 2019.

W ramach wyjazdu będziecie mieli Państwo okazję odwiedzić miejsce międzynarodowych Targów Agro Expo w Tbilisi, zapoznać się z firmami wystawcami, a także odbyć szereg dedykowanych spotkań.

Dzięki wyjazdowi z Polsko – Gruzińską Izbą Przemysłowo – Handlową zyskają Państwo niepowtarzalną okazję m.in.: do pozyskania nowych kontaktów biznesowych oraz potencjalnych klientów; do zapoznania się z nowoczesnymi produktami i usługami wyznaczającymi nowe trendy w rolnictwie; możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami i instytucjami udzielającymi zamówień oraz dokonujących zakupu produktów, gdzie głównym celem będzie nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami.

Gruzja jest szybko rozwijającym się krajem oraz liderem liberalnych reform gospodarczych wśród krajów postsowieckich. System regulacyjny oferuje korzystne warunki prowadzenia biznesu, co potwierdzają corocznie wysokie 6 miejsce w raporcie Doing business 2018.

Folder ze szczegółowym opisem oraz planem wyjazdu (PDF)

Koszt udziału w misji dla firm członkowskich Izby wynosi 3650 zł netto, oraz dla firm nie będących członkiem Izby– 4200 zł netto. Świadczenia w ramach wyjazdu nie obejmują kosztu biletów lotniczych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału poprzez przesłanie potwierdzenia informacji o chęci wzięcia udziału w wydarzeniu na adres chamber@pol-ge.com lub telefonicznie +48 511 091 867.