Nie pytaj, ile kosztuje zmywarka; zapytaj, kiedy ci się zwróci!

Dodane przez: | 25 lipca 2019

Cleandeco Sp. z o.o., autoryzowany partner GRANULDISK®

Cleandeco Sp. z o.o., autoryzowany partner GRANULDISK® (Szwecja) ma zaszczyt zaprosić na spotkanie biznesowe, które odbędzie się 30 lipca 2019 r. o godz. 11.00 w Centrum Olimpijskim Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 (Restauracja na dachu).

Zainteresowane osoby proszone są o akredytację on-line:
http://cleandeco.szef.co/formularze/granuldisk

Serdecznie zapraszamy!

Zmywarki gastronomiczne GRANULDISK® korzystają z granulek PowerGranules®, wody pod wysokim ciśnieniem i małej ilości detergentów, aby mechanicznie oczyszczać garnki i patelnie. Moc urządzenia jest połączona z wysoką temperaturą, co pozwala na uzyskiwanie higienicznie czystych naczyń w ciągu kilku minut, wykorzystując przy tym nawet o 90% mniej wody, energii i środków chemicznych niż inne metody zmywania.

Dzięki wyeliminowaniu konieczności wstępnego zmywania pracownicy zajmujący się obsługą zmywarki znacznie rzadziej są narażeni na ryzyko kontaktu z gorącą wodą i szkodliwymi środkami chemicznymi. Co więcej, nie muszą spędzać wielu godzin pochyleni nad parującymi zlewami, ręcznie szorując garnki i patelnie – co może prowadzić do nadwyrężenia pleców i ramion oraz powodować urazy związane z wykonywaną pracą.

Czyszczenie garnków i patelni w ciągu dwóch minut bez mycia wstępnego.

Cleandeco Sp. z o.o., autoryzowany partner GRANULDISK®