Pandemia poza domem w a&o hostels

Dodane przez: | 15 stycznia 2021

a&o otwiera pierwszy hostel w Polsce

Restrykcje związane z kwarantanną nadal trwają. Jest to ogromna uciążliwość nie tylko dla zamkniętych branż, w tym hoteli. Problem dotyczy także osób, od których obowiązki zawodowe wymagają przemieszczana się po kraju, a zwłaszcza nocowania poza miejscem zamieszkania.

Dobra wiadomość jest taka, że nie wszystkie hotele są zamknięte, a zakaz nocowania nie dotyczy wszystkich podróżujących.

Warszawski A&O Hostel, dzięki działalności na zasadach hotelu robotniczego, cały czas jest otwarty dla gości. Doskonale skomunikowany, położony przy metrze Rondo Daszyńskiego obiekt, to znakomita propozycja między innymi dla medyków z pobliskiego szpitala Wolskiego czy robotników pracujących na okolicznych budowach.

Hotel zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny oraz komfortowe zaplecze socjalne. Śniadania, które przygotowuje hotelowa restauracja, goście spożywają w swoich pokojach, do ich dyspozycji jest także na bieżąco dezynfekowana kuchnia. Szeroka i różnorodna oferta okolicznych restauracji to gwarancja pysznej kolacji w pokojowym zaciszu.

Nowa wersja rozporządzenia pozwala na noclegi w hotelach wielu grupom zawodowym, pełna lista do pobrania tutaj.

Wśród nich są między innymi dziennikarze. To właśnie dla nich, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Mediów, hotel przygotował ofertę specjalną i wyjątkowe warunki pobytu.

Daniel Szeliga, Sales Manager Poland
Tel. +49 151 406 59 206
E-mail: daniel.szeliga@aohostels.com