KUKBUK

KUKBUK

KUKBUK to ukazujący się od listopada 2012 roku nowoczesny dwumiesięcznik kulinarny o szlachetnej szacie graficznej, który wyróżnia się wysoką jakością prezentowanych autorskich fotografii i sesji zdjęciowych. Ten estetyczny i wysmakowany graficznie magazyn łączy w sobie funkcje książki kucharskiej, albumu o jedzeniu i wciągającego pisma lajfstajlowego o wartości kolekcjonerskiej. Obok dużej liczby przepisów magazyn porusza tematy związane z szeroko rozumianą kulturą jedzenia, zjawiskami socjologicznymi, sztuką i dizajnem w świecie kulinariów.

Magazyn kierowany jest zarówno do osób gotujących, jak i dla tych, którzy po prostu uwielbiają jeść.

KUKBUK jest wydawany w nakładzie 43.000 egzemplarzy. Dystrybucja magazynu odbywa się przez 800 punktów sprzedaży w całej Polsce m.in. w salony prasowe Empik, Inmedio, Relay, Kolporter, Ruch i Traffic. Magazyn wersji papierowej wspierany jest przez stronę internetową www.kukbuk.pl oraz zintegrowane profile w mediach społecznościowych: www.facebook.com/kukbuk, instagram.com/kukbuk_official.

KUKBUK jest laureatem srebrnej i brązowej nagrody za ilustrację w konkursie KTR oraz nagród i wyróżnień ArtFront i TouchFront w konkursie GrandFront.
Magazyn „Brief” wyróżnił twórczynie KUKBUK-a obecnością w prestiżowym rankingu „50 najbardziej kreatywnych w biznesie”.

www.kukbuk.pl