Podróż za jedno kliknięcie

Dodane przez: | 7 września 2017

Dzielnica WisłaMiasto stołeczne Warszawa przy współpracy z agencją albo albo przygotowało film promujący 19. nieformalną dzielnicę Wisły – Dzielnicę Wisłę. Warszawskie brzegi rzeki zostały ukazane w post-internetowej estetyce.

Film rozgrywa się na ekranie komputera i platformie Google Maps, w której użytkownik zwiedza poszczególne zakątki warszawskich brzegów Wisły, odkrywając atrakcje, które mogą spotkać go w rzeczywistości.

Chcieliśmy zrobić spot, który wykroczy poza schemat filmu turystycznego, bez dronów ani wzruszających historii. Wisła jest realnym miejscem, w którym spotykają się wszyscy mieszkańcy Warszawy i przyjezdni. I to do nich adresowany jest nasz spot – Damian Siemień, Creative w agencji albo albo.

Warszawska Wisła to przestrzeń bezpieczna, demokratyczna i przede wszystkim ciekawa. Zależało nam na tym, żeby w tegorocznym spocie podkreślić jej różnorodność i przekazać komunikat, że jest to przestrzeń dla każdego – mówi Robert Zydel, Dyrektor Biura Marketingu miasta stołecznego Warszawy.

Wszyscy używają Google Maps, więc zaangażowanie tej strony w rolę drugoplanowego bohatera było naturalnym wyborem w przypadku filmu mówiącym o miejscu dostępnym dla każdego – dodaje Siemień.

Spot będzie promowany w internecie i wyświetlany w kanałach w warszawskiej komunikacji miejskiej.

Spot można obejrzeć tutaj.