Polsko-Gruzińskie Forum Biznesu 2019

Dodane przez: | 24 stycznia 2019

Zapraszamy Państwa na Polsko-Gruzińskie Forum Biznesu 2019 organizowane w Warszawie. Będzie to pierwsze takie wydarzenie w bieżącym roku, które zaszczyci swoją obecnością Jego Ekscelencja Ambasador Gruzji w Rzeczpospolitej Polskiej, Ilia Darchiashvili.

W wydarzeniu poza naszymi renomowanymi ekspertami i partnerami specjalizującymi się w kwestiach prawnych i podatkowych, wezmą również udział dyrektor wykonawczy jednej z najsilniejszych Wolnych Stref w Gruzji oraz czołowi przedstawiciele gruzińskiego przemysłu winiarskiego, agrobiznesu i rozwoju, jak również innych wiodących branży gospodarki gruzińskiej i polskiej.

Forum odbędzie się 31 stycznia 2019 r. w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Pierwsza edycja forum miała miejsce 12 czerwca 2018 r. i zgromadziła ponad 150 firm i około 250 przedsiębiorców, w tym polityków, dyplomatów, inwestorów oraz dyrektorów generalnych dużych przedsiębiorstw z Polski i Gruzji. W ramach kontynuacji forum mieliśmy także okazję zorganizować dla jednego z naszych gości spotkanie z firmą zajmującą się dostawą wody w Batumi i Tbilisi oraz z producentami rur polimerowych, które odbyło się w Gruzji. Poza tym się uczestniczyliśmy w aranżowaniu prywatnych spotkań dla licznych zainteresowanych z głównymi deweloperami w Batumi, Tbilisi i Telavi.

Nadchodzące wydarzenie jest organizowane przez IBCCS Georgia z partnerstwem Hualing Kutaisi Free Industrial Zone i Ambasadą Gruzji w Rzeczypospolitej Polskiej. Forum ma za celu utworzenie stałej platformy komunikacji typu B2B dla rozwoju biznesu w Polsce i Gruzji z udziałem ponad 200 firm i osób prywatnych.

Biorąc udział w wydarzeniu, będą Państwo mieć możliwość:

  • Poznania potencjalnych klientów i partnerów z Gruzji i Polski;
  • Prezentacji i wystąpienia w roli prelegenta forum;
  • Rozwinięcia swojej firmy;
  • Uczestnictwa w sesjach B2B z potencjalnymi klientami;
  • Reklamy i promocji swojej marki;
  • Promocji w telewizji i mediach.

Więcej informacji o wydarzeniu i poszczególnych punktach programu mogą Państwo znaleźć na naszej oficjalnej stronie internetowej: www.polandgeorgia.com.

Proszę zwrócić uwagę, że forum będzie prowadzone w języku angielskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja jest możliwa po kliknięciu na link: zarejestruj się tutaj.