Polsko-Hiszpański Wieczór Cyfrowy e-Izby

Dodane przez: | 31 sierpnia 2017

Polsko-Hiszpański Wieczór Cyfrowy e-Izby29 sierpnia w Warszawie, e-Izba wraz z Ambasadą Hiszpanii zorganizowała Polsko-Hiszpański Wieczór Cyfrowy. Spotkanie było okazją do poszerzenia wiedzy na temat rynku hiszpańskiego oraz zapoznania się z hiszpańskim rynkiem e-commerce. Wieczór był inspiracją do wymiany know-how z zakresu cyfryzacji regionów oraz ważnym elementem pobudzania transgranicznej wymiany handlowej.

Spotkanie zapowiedziała prezes Izby Gospodarki Elektronicznej, Patrycja Sass-Staniszewska. Uczestnicy mieli możliwość zobaczenia zapowiedzi Forum Gospodarki Cyfrowej, które odbędzie się 9 listopada w kinie Praha w Warszawie przez posłankę do Parlamentu Europejskiego – Różę Thun.

Podczas spotkania kilka słów na temat polskiego rynku e-commerce powiedział Roman Baluta, CEO firmy ORBA, członek Rady e-Izby.

Prezentacje Pablo Conde, radcy ds. ekonomicznych i handlowych Ambasady Hiszpanii oraz Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej okazały się inspirującym elementem wieczoru, który przyczynił się do rozwinięcia dalszych rozmów w kuluarach.

Hiszpański klimat Wysp Kanaryjskich, stworzyła restauracja Mojo Picon.

Więcej informacji oraz fotorelację z wydarzenia znajdą Państwo tutaj.