Prezentacje: zmywarki gastronomiczne GRANULDISK

Dodane przez: | 31 lipca 2019

Prezentacje: zmywarki gastronomiczne GRANULDISK

We wtorek 30 lipca w restauracji Centrum Olimpijskiego w Warszawie odbyło się biznesowe spotkanie w gastronomicznym klimacie. Gospodynią spotkania była Joyce Mattman, dyrektor regionalna GRANULDISK a współorganizatorem Warszawska Izba Gospodarcza.

– Pracy naszych zmywarek, nie można porównać z innymi tego typu urządzeniami, gdyż jest to jedyna w swoim rodzaju technologia szybkiego, taniego i ekologicznego zmywania – zapewnił organizator spotkania Mirosław Tuliszka, członek zarządu CleanDeco, spółki będącej autoryzowanym partnerem GRANULDISK na Polskę.

Szybko, czysto, tanio, ekologicznie

Te kilka słów najlepiej określa zalety, jakie daje zmywanie garnków i metalowych naczyń w szwedzkich zmywarkach gastronomicznych GRANULDISK. Te urządzenia są wykorzystywane w dużych restauracjach, hotelach, firmach cateringowych i innych obiektach, w których profesjonalnie myje się duże ilości naczyń służących do gotowania.

Prezentacje: zmywarki gastronomiczne GRANULDISK

– W ciągu maksimum 6 minut, bez mycia wstępnego i przy bardzo małym zużyciu wody (do 8 litrów), idealnie umyte zostają nawet najbardziej zabrudzone naczynia. My te urządzenia oferujemy klientom z pełnym przekonaniem, że sprzedajemy im produkt naprawdę wysokiej jakości, a przy tym, bardzo wydajny i niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Oszczędność wody i energii elektrycznej dochodzi do 90 proc. w stosunku do technologii tradycyjnego zmywania. Rocznie jedna, w pełni wykorzystywana zmywarka hotelowa potrafi przynieść oszczędność do 2 mln litrów wody – mówił Mirosław Tuliszka.

Innowacyjna technologia, prosta obsługa

Tajemnicą sukcesu zmywarek GRANULDISK jest innowacyjna technologia oparta na oczyszczaniu zabrudzonej powierzchni przy pomocy 80 tys. plastikowych granulek, które podawane są pod ciśnieniem z bardzo małą ilością wody. Temperatura 85 st. Celsjusza sprawia, że naczynia są dokładnie wyparzone i zdezynfekowane. Obsługa jest prosta. Prąd, woda, minimalna ilość detergentów i jedna osoba do uruchomienia maszyny.

Prezentacje: zmywarki gastronomiczne GRANULDISK

Popularne w całej Europie zmywarki, także w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Najstarsza z nich, od 1998 roku, czyści naczynia piekarnicze. Nowoczesne zmywarki uzyskują także rekomendacje od szefów znanych kuchni, między innymi przez Dariusza Zahorańskiego z warszawskiego hotelu Radisson Blu Sobieski.