Program wyborczy kandydatów na Prezydenta Warszawy. Pytania przedsiębiorców, warszawiaków do kandydatów na prezydenta Stolicy – wybory samorządowe 2018

Dodane przez: | 5 września 2018

Wybory samorządowe coraz bliżej. Pierwsza tura odbędzie się 21 października, druga – dwa tygodnie później, 4 listopada. Do wyborów na stanowisko prezydenta Warszawy już zgłosiło się dziesięć osób. Zapowiadane są następne.

Każdy z kandydatów ma tysiące pomysłów na stolicę idealną; programy wyborcze są przebogate i zaskakujące. Zanim staniemy przed urną wyborczą warto poznać kandydatów i ich program, by z przekonaniem i wiedzą oddać swój głos.

Na tym etapie to przecież od nas, od wyborców zależy, kto zostanie gospodarzem miasta.

Warszawska Izba Gospodarcza zaprezentuje programy wyborcze kandydatów. Zgodnie z profilem działalności Izby skupimy się na prezentacji programów gospodarczych.

Liczymy, że kandydaci zaprezentują, swoje spojrzenie na gospodarkę, czy i jakie przewidują ułatwienia dla przedsiębiorców, jakie mają scenariusze rozwoju przedsiębiorczości w połączeniu z rozwojem miasta i jej aglomeracji, jakie są ich propozycje służebności dla mieszkańców Warszawy i przebywających w stolicy gości.

Obietnice przedwyborcze są jak rwący potok, im bliżej wyborów tym więcej płynących autodeklaracji stworzenia miasta idealnego.

Zapraszamy przedsiębiorców, mieszkańców Warszawy, gości stolicy, do zadawania pytań kandydatom na prezydenta. Liczymy że, Państwa cenne pytania pomogą kandydatom na fotel prezydencki na oszczędna i realistyczne odpowiedzi bez mydlanej retoryki.

Pytania i odpowiedzi będziemy prezentować na stronach Warszawskiej Izby Gospodarczej. Pytania prosimy nadsyłać na adres: pytanie@wig.waw.pl.

Pytający decydują sami jak i od kogo podpisać pytanie lub z zachowaniem anonimowości.