Propozycja publikacji w wydawnictwie MSZ

Dodane przez: | 13 września 2018

Departament Współpracy Ekonomicznej MSZW imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych uprzejmie informujemy, że Departament Współpracy Ekonomicznej MSZ planuje publikację katalogu polskich przedsiębiorstw z wybranych sektorów gospodarki, które zainteresowane są działalnością na rynkach państw Zatoki Perskiej (Arabia Saudyjska, Irak, Iran, Katar, Kuwejt, Oman) oraz ewentualnie innych państw Bliskiego Wschodu. Powyższa publikacja będzie udostępniana perspektywicznym zagranicznym partnerom biznesowym i instytucjom w ramach prowadzonej przez DWE MSZ statutowej działalności promocyjnej.

Publikacja katalogu jest bezpłatna.

Zainteresowane podmioty prosimy o przekazanie ww. danych w terminie do dn. 05.10. 2018 na adresy internetowe: piotr.pniejnia-olszynski@msz.gov.pl oraz krzysztof.suprowicz@msz.gov.pl następujących informacji:

  • Pełna nazwa firmy;
  • Adres i strona internetowa;
  • Dane kontaktowe osoby kontaktowej (imię i nazwisko nr. telefonu służbowego, adres e-mail);
  • Zwięzły opis firmy w języku angielskim max – 1200 znaków ze spacjami;
  • Logotyp firmy w formacie JPEG lub PDF.

Uwagi:

  1. przekazanie ww. danych będzie jednoznaczne ze zgodą na ich przetwarzanie zgodnie z informacją zawartą w załączniku „przetwarzanie danych DWE MSZ”.
  2. DWE MSZ zastrzega sobie prawo ostatecznej decyzji o umieszczeniu danej firmy w katalogu i do dokonania zmian w otrzymanym materiale w celu dostosowania do wymogów publikacji.
  3. W załączeniu przesyłamy informacje o przetwarzaniu danych osobowych. Przekazanie do nas przedmiotowych danych oznaczać będzie zapoznanie się zgodę nadawcy z warunkami określonymi w ww. informacji.”

Kontakt:

Piotr Pniejnia-Olszyński
Radca
Departament Współpracy Ekonomicznej
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
kom: +48 795 550 688
tel: +48 (22) 5237140
e-mail: piotr.pniejnia-olszynski@msz.gov.pl