Seminarium biznesowe poświęcone Sudanowi – 10.05.2018

Dodane przez: | 26 kwietnia 2018

Krajowa Izba Gospodarcza wspólnie z Afrykańsko-Polską Izbą Handlową, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich firm w zakresie poszukiwania nowych, obiecujących rynków organizuje seminarium „SUDAN – perspektywa dla polskich firm”.

Seminarium odbędzie się w dniu 10 maja 2018 r. w godz. 11.00 – 13.30 w siedzibie KIG w Warszawie, przy ul. Trębackiej 4. Sala 205. Rejestracja rozpocznie się o godz. 10:30.

W wydarzeniu przewidziano udział m.in.: przedstawicieli Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Przedsiębiorczości i Technologii, instytucji finansowych oraz wspierających rozwój rolnictwa, praktyków biznesu (success story), ekspertów od rynku.

Seminarium organizujemy w związku z planowaną na czerwiec br. misją gospodarczą do Sudanu, która będzie towarzyszyć oficjalnej wizycie Ministra Spraw Zagranicznych Pana Jacka Czaputowicza w tym kraju.

Celem seminarium będzie przybliżenie przedsiębiorcom tego interesującego pod kątem współpracy kraju, który ma potencjał na stabilny rozwój społeczny i ekonomiczny dzięki kooperacji z polskimi firmami. Głównymi branżami mogącymi znaleźć rynek zbytu w Sudanie są przede wszystkim przemysł: rolno-spożywczy i przetwórczy, wydobywczy oraz infrastruktura.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza.