Seminarium biznesowe z Hong Kongiem – zaproszenie

Dodane przez: | 15 lutego 2018

Seminarium biznesowe z Hong Kongiem - zaproszenieMamy przyjemność zaprosić Państwa , na seminarium biznesowe „Inicjatywa Pasa i Szlaku – rola Hongkongu. Możliwości pozyskiwania finansowania dla projektów infrastrukturalnych w Polsce”. Seminarium odbędzie się 22 lutego 2018 roku, godz. 11- 14, w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie .

Gospodarzem spotkania jest Krajowa Izba Gospodarcza (KIG). Jest ono współorganizowane przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) i Biuro Ekonomiczno-Handlowe Hongkongu w Berlinie (ETO).

Poruszone zostaną na nim kwestie dotyczące realizacji inwestycji infrastrukturalnych wspólnie z chińskim partnerem biznesowym, eksportu do Chin i Hongkongu oraz praktycznych aspektów współpracy z Hongkongiem i Chinami.

Seminarium jest przeznaczone dla osób odpowiedzialnych za inwestycje i promocję eksportu w swoich firmach i instytucjach. Ma na celu zaproszenie do realizacji inwestycji infrastrukturalnych wspólnie z chińskimi partnerami biznesowymi oraz prezentację Hongkongu jako bramy do Państwa Środka dla polskich eksporterów.

Belt and Road (Inicjatywa Pasa i Szlaku) to inicjatywa rządu chińskiego, mająca na celu reaktywację Jedwabnego Szlaku. Przewiduje ona rozbudowę infrastruktury między krajami Eurazji i nawiązanie z nimi ścisłej współpracy gospodarczej.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne na język polski.

REJESTRACJA ON-LINE do 20 lutego 2018

Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt:
Katarzyna Kaniewska
tel. +48 22 630 97 07
e-mail: kkaniewska@kig.pl