Skorzystaj ze wsparcia lub pomóż innym – Program Wake Up Your Business

Dodane przez: | 27 sierpnia 2020

Wake Up Your Business

Związek Pracodawców Polskich objął patronatem program Program Wake Up Your Business, mający na celu wsparcie przedsiębiorców dotkniętych kryzysem spowodowanym COVID-19.

Program oferuje 3 rodzaje pomocy: helpline dla przedsiębiorców, webinary z ekspertami, oraz mentoring biznesowy dla firm potrzebujących wsparcia. Dzięki działaniom Fundacji Inkubator Technologiczny (Youth Business Poland) wsparcie otrzyma ponad 1500 przedsiębiorców. Program realizowany jest w 33 krajach we wsparciu Youth Business International i Google.org.

Zaangażuj się w pomoc dla początkujących przedsiębiorców

Mentorzy YBP wspierają już od ponad 12 lat i pomagają w rozwoju początkujących przedsiębiorców i ich firm. Pomogli  w powstaniu i rozwoju ponad 1000 polskim firmom. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub posiadasz duże doświadczenie biznesowe i chcesz dzielić się nim z osobami na początku swojej biznesowej drogi to zapraszamy do dołączenia do grona Mentorów:

Zgłoś się i zostań Mentorem YBP.
Dowiedz się więcej o mentoringu.

Weź udział w profesjonalnych bezpłatnych Webinarach lub zgłoś się po wsparcie Mentora

Jeśli Twoja firma jest na początkowym etapie  rozwoju i potrzebuje specjalistycznego wsparcia, zapraszamy do przystąpienia do programu jako uczestnik.  W ramach programu można aplikować o wsparcie mentora lub wziąć udział w webinarach biznesowych, zawierających pomocną, merytoryczną wiedzę dotyczącą tego jak odnaleźć się w obecnej, dla niektórych całkowicie nowej sytuacji. Webinary pomagają w digitalizacji firm, zmianie modelu biznesowego, rozwoju marketingu i sprzedaży przez Internet.

Więcej informacji o programie i Fundacji można znaleźć na stronie i w poniższym opisie: http://wakeup.ybp.org.pl.

Misją Fundacji Inkubator Technologiczny (Youth Business Poland) jest rozwój przedsiębiorczości i  kompleksowe wsparcie początkujących przedsiębiorców tak, aby mogli w pełni rozwijać swój potencjał, tworzyć stabilne firmy i nowe miejsca pracy. Jesteśmy częścią Youth Business International, sieci programów działających pod auspicjami Fundacji Księcia Karola, która wspiera przedsiębiorczość w 50 krajach świata. Sieć YBI skupia ponad 20 000 mentorów i wspiera 18 000 firm rocznie. W Polsce program YBP jest prowadzony przez Fundację Inkubator Technologiczny, która skupia ponad 100 mentorów – doświadczonych praktyków biznesu.

Od 2008 r. wsparliśmy ponad 1000 początkujących przedsiębiorców. Jako organizatorzy programu, jesteśmy świadomi, że połączenie sił i możliwości tak wielu specjalistów i dostępność do ich wiedzy pozwoli na udzielenie wsparcia dużej liczbie przedsiębiorców.

Osoba kontaktowa:
Adrian Migoń, Prezes Zarządu,
adrian.migon@ybp.org.pl