SOOSH „The Original Smoked Juice” (materiał promocyjny)

Dodane przez: | 27 grudnia 2018

Konsumenci są coraz bardziej świadomi wpływu na zdrowie oraz jakość spożywanych produktów. Jednocześnie są spragnieni nowości, o ile spełniają one warunki prozdrowotności. Dlatego też przedstawiamy Państwu SOOSH „The Original Smoked Juice”.

Ten wyjątkowy napój z suszu to kompozycja z jabłka, gruszki oraz śliwki – cenionych polskich owoców, stanowiącychspożywczą wizytówkę naszego kraju za granicą. Choć sam SOOSH jest stosunkowo nowym produktem, tradycja picia napoju z suszu znana jest chyba wszystkim Polakom. Jego walory zdrowotne są nie do przecenienia, a połączenie smaku z magią tradycycji, pozwala sprawić, że codzienne picie napoju staje się przyjemną chwilą, którą możemy celebrować w gronie swoich bliskich i znajomych. Napój SOOSH otrzymał znak jakości programu „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT, podczas XXX atestacji artykułów spożywczych organizowanej w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Honorowy patronat nad oceną żywności sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Do soków marki SOOSH podszedłem z dużą dozą rezerwy. Wynika to z faktu, że jesteśmy wręcz bombardowani produktami reklamowanymi jako naturalne a rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. W dobie wysoko przetworzonej żywności wyjątkowo trudno jest znaleźć gotowy do spożycia produkt, który faktycznie jest nie przetworzony lub nisko przetworzony. Ku mojemu zaskoczeniu soki SOOSH takie właśnie są. Krótki i naturalny skład surowcowy, bez sztucznych barwników, bez dodatku cukru i bez konserwantów. Godny polecenia produkt wzbogacający codzienną dietę oraz niezastąpiony dodatek w dietoterapii niektórych schorzeń. A do tego smak, na który dotychczas musieliśmy czekać cały rok – podkreśla Łukasz Pągowski, dietetyk.

SOOSH świetnie gasi pragnienie i może być podawany w każdej temperaturze. Napój zawiera ok. 30% mniej cukru owocowego niż sok jabłkowy i ok. 6 razy więcej błonnika od soku grejpfrutowego. Ma przy tym podobną kaloryczność i wyjątkowy smak.

Tak, jak i polskie Święta Bożego Narodzenia, tak i SOOSH jest w naszym kraju wyjątkowym produktem. Produkowany w Polsce przez polskiego producenta sprzyja pielęgnowaniu tradycji. Zdrowej tradycji!

Oto lista sklepów, gdzie jest dostępny SOOSH:

 • AMARANTUS ZDROWA ŻYWNOSC
  Jana Pawła II 20/17, 05-500 Piaseczno
 • Sklep Spiżarnia Zdrowia
  ul. gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, 02-497 Warszawa
 • Pracownia Mniam
  Benedykta Polaka 6, 02-777 Warszawa
 • Zaścianek Polski
  Aleja Wilanowska 361, 05-077 Warszawa
 • SKLEP „ZDROWA ŻYWNOSC” ELŻBIETA FLIS
  ul. Złota 11, 00-019 Warszawa
 • COŚ JESZCZE
  ul. Filtrowa 66, 02-057 Warszawa
 • Oraz za pośrednictwem strony http://soosh.pl/