Warsaw Business Live Show – pierwszy talk show o gospodarce

Dodane przez: | 29 października 2019

Warsaw Business Live Show

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na kolejny odcinek pierwszego w Polsce talk show o tematyce gospodarczej, ekonomicznej i biznesowej.

Wydarzenie odbędzie się 7 listopada br. o godz. 19:45 w Świetlicy Wolności przy ul. Nowy Świat 6/12C w Warszawie.

Program realizowany będzie na żywo przy współudziale publiczności w Świetlicy Wolności w Warszawie. Transmisja dostępna będzie na naszym kanale Facebook.

Warsaw Business Live Show to unikatowa produkcja. Do programu zapraszane będą czołowe postacie polskiej gospodarki, ekonomiści, przedsiębiorcy, biznesmeni. Na miejscu gościa usiądą zarówno prezesi największych polskich korporacji, jak i początkujący przedsiębiorcy, którzy swoją innowacyjnością zmieniają współczesny biznes. Pojawią się także ekonomiści, wizjonerzy, przedstawiciele administracji rządowej w zakresie gospodarki i finansów, czy dziennikarze, którzy przedstawią swoją wizję współczesnego świata, gospodarki, ekonomii, polityki, społeczeństwa, kultury, technologii, ekologii, czy etyki.

Program prowadzi Piotr Palutkiewicz. Zapraszamy na widownie pierwszego polskiego talk show o gospodarce. Liczba miejsc ograniczona.