Webinar: Instrumenty finansowe ARP w ramach Tarczy Antykryzysowej

Dodane przez: | 13 kwietnia 2021

Webinar: Instrumenty finansowe ARP w ramach Tarczy Antykryzysowej

Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. zapraszaja na webinar „Instrumenty finansowe ARP w ramach Tarczy Antykryzysowej”.

Webinar odbędzie się w dniu 20 kwietnia br. o godz. 12.00.

Webinarium poprowadzą:

  • Renata Pomorska-Grzechnik – Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Warszawie ARP S.A. Posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bankowości korporacyjnej oraz we współpracy z przedsiębiorstwami (MŚP). Ekspert w zakresie zarządzania sprzedażą, wdrażania rozwiązań dla klienta firmowego oraz optymalizacji procesów biznesowych.
  • Inga Piasecka – Dyrektor Rozwoju Biznesu w ARP Leasing Sp. z o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze bankowości instytucjonalnej i transakcyjnej, w tym w szczególności w obszarze strategii, rozwoju biznesu i wsparcia sprzedaży. Przygotowuje i skutecznie wdraża krótko i długoterminowe strategie biznesowe i marketingowe.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Warunkiem udziału jest zgłoszenie chęci uczestnictwa (do dnia 19 kwietnia) na adres: izba@radomskibiznes.pl lub u.miskiewicz@radomskibiznes.pl.

Do osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w webinarze zostanie przesłany link do spotkania, które odbędzie się przy pomocy aplikacji Microsoft Teams.