Webinar ZPP „Istota mediacji – podstawowe informacje o tej metodzie rozwiązywania sporów”

Dodane przez: | 11 stycznia 2021

Webinar ZPP "Istota mediacji – podstawowe informacje o tej metodzie rozwiązywania sporów"

Webinar ZPP pt. „Istota mediacji – podstawowe informacje o tej metodzie rozwiązywania sporów” odbędzie 14 stycznia (czwartek) godz. 10:00 na platformie ZOOM.

Pandemia COVID-19 i związane z nią utrudnienia bezpośrednio wpływają na sytuację przedsiębiorców i pracowników. Pojawiające się w miejscu pracy konflikty można skutecznie rozwiązywać z wykorzystaniem alternatywnych metod rozwiązywania sporów, w tym mediacji. Tematem webinaru będzie ściśle instytucja mediacji.

Powyższe zagadnienia będą przedstawiane przez specjalistów z zakresu prawa i ekonomii, a także samych mediatorów.

W wydarzeniu wezmą udział:

  • prof. Krzysztof Koźmiński – Doktor nauk prawnych, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ekspert organizacji pozarządowych
  • prof. Robert Gwiazdowski – Szef Rady Programowej Warsaw Enterprise Institute

Moderator: Jakub Bińkowski, Dyrektor Departamentu Prawa i Legislacji ZPP

Wydarzenie jest zamknięte, rejestracja jest obowiązkowa. Aby w nim uczestniczyć należy kliknąć w link: https://zoom.us/webinar/register/WN_oXt-O2ICRH6K2K3S4r1w0Q

UWAGA! Liczba uczestników ograniczona jest do 100 osób.

Osoby zarejestrowane przez ZOOM uzyskają dostęp do “pigułek wiedzy” podsumowujących kluczowe wnioski i informacje ze spotkania, a także otrzymają w przyszłości w wersji elektronicznej broszurę zawierającą komplet praktycznych informacji dotyczących prowadzenia mediacji w miejscu pracy.