Wielkie targi rozpoczęte!

Dodane przez: | 6 czerwca 2018

China Homelife Poland 2018

Wystartowały największe w Europie Centralnej i Wschodniej targi producentów z Chin. W uroczystej inauguracji targów uczestniczył Liu Guangyuan, ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce.

Do centrum targowego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie już od rana ściągały tłumy wystawców, widzów, gości. W rozpoczętej w środę, 6 czerwca, siódmej już edycji targów wystawia się ponad 1700 wystawców – sprawdzonych, godnych zaufania, oferujących wysokiej jakości produkty firm z Państwa Środka. O wielkim znaczeniu relacji gospodarczych mówili gospodarze oraz goście targów, zapraszając do wspólnych przedsięwzięć gospodarczych. Otwarcia targów dokonał Liu Guangyuan, ambasador Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele parlamentu polskiego, samorządów województw, organizacji samorządu gospodarczego.

Wydarzeniu China Homelife Poland towarzyszyć będą targi China Machinex, na których firmy z Chin zaprezentują nowe możliwości technologiczne na rynku maszyn, energii i narzędzi. Ponadto wystawcy prezentują wyroby z branż: odzieżowo-tekstylnej, meblarskiej, wyposażeniowej, elektronicznej, oświetleniowej i budowlanej.

China Homelife Show i China Machinex w Polsce jest jedyną w tej części Europy edycją światowego przedsięwzięcia obejmującego swym zasięgiem 16 krajów Europy Centralnej i Wschodniej.

VII edycji Targów China Homelife Poland i China Machinex towarzyszy II Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, seminaria i warsztaty z udziałem ekspertów.