Wyjazd gospodarczo-informacyjny do Gruzji

Dodane przez: | 26 września 2019

Port Głębinowy Anaklia

Polsko-Gruzińska Izba Przemysłowo-Handlowa w październiku bieżącego roku organizuje II edycję dedykowanego wyjazdu gospodarczo-informacyjnego do Gruzji.

Wyjazd jest organizowany na podstawie podpisanej umowy o współpracy z Portem Głębinowym Anaklia oraz Miastem Anaklia w dniu 6 lutego 2019 roku.

W ramach projektu będą mieli Państwo okazję dowiedzieć się m.in. o potencjale inwestycyjnym Gruzji, poznać obecne trendy zakupowe i planowane elementy projektu w Anaklii, Portu Głębinowego oraz strefy ekonomicznej. Całość inwestycji powstaje od podstaw stąd duże zapotrzebowania na produkty i usługi przy zagwarantowanym finansowaniu przez rząd Gruziński .

Dzięki wyjazdowi z Polsko – Gruzińską Izbą Przemysłowo – Handlową zyskają Państwo niepowtarzalną okazję m.in.:

  • do pozyskania nowych kontaktów biznesowych oraz potencjalnych klientów,
  • możliwość pozyskania informacji o przetargach na blisko 2,5 miliarda USD w związku z budową Portu w Anaklii,
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z firmami i instytucjami udzielającymi zamówień oraz dokonujących zakupu produktów, gdzie głównym celem będzie nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami.

Gruzja jest szybko rozwijającym się krajem oraz liderem liberalnych reform gospodarczych wśród krajów postsowieckich. System regulacyjny oferuje korzystne warunki prowadzenia biznesu, co potwierdzają corocznie wysokie 6 miejsce w raporcie Doing business 2018.

Koszt udziału w misji dla firm członkowskich Izby wynosi 3500 zł netto, oraz dla firm nie będących członkiem Izby– 4000 zł netto. Świadczenia w ramach wyjazdu nie obejmują kosztu biletów lotniczych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału poprzez przesłanie potwierdzenia informacji o chęci wzięcia udziału w wydarzeniu na adres chamber@pol-ge.com lub telefonicznie +48 511 091 867.