Zajrzyj do Łazienek online

Dodane przez: | 23 marca 2020

Łazienki Królewskie w Warszawie

W związku z podjęciem działań mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-CoV-2 Muzeum Łazienki Królewskie prowadzi działalność onlinie. Zachęcamy, by przyłączyć się do akcji #zostańwdomu i skorzystać z naszej oferty wirtualnego kontaktu z kulturą.

Obecnie wszystkie obiekty Muzeum Łazienki Królewskie oraz ogrody są zamknięte aż do odwołania. Zaplanowane w najbliższym czasie wydarzenia się nie odbędą, podobnie jak zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych, organizowane przez Muzeum Łazienki Królewskie oraz Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa.

Dodatkowe informacje ws. zajęć edukacyjnych w Muzeum Łazienki Królewskie: tel. (+48) 798 993 203, w Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa: tel. (+48) 518 684 215.

Jednocześnie Muzeum Łazienki Królewskie, przyłączając się do akcji #zostańwdomu, zaprasza do kontaktu z kulturą online. Zespół MŁK działa zdalnie. Na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych ciągle pojawiają się nowe treści, pozwalające korzystać z muzealnej oferty.

Zachęcamy do oglądania naszej kolekcji online, odwiedzenia e-biblioteki, w której skorzystać można z kilkudziesięciu książek stanowiących kanon literatury epoki oświecenia, e-sklepu Muzeum Łazienki Królewskie, a także bazy wiedzy, gdzie znajdują się m.in. artykuły i eseje badaczy epoki stanisławowskiej.

Warto też zajrzeć na blog Działu Edukacji Muzeum Łazienki Królewskie, gdzie dostępne są m.in. muzealne ciekawostki i propozycje, jak ciekawie spędzać czas w domu, oraz podstronę, na której publikowane są nasze wykłady online.

źródło: Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie