Zapraszamy na Kongres 3W – 27-28 listopada, Warszawa

Dodane przez: | 15 listopada 2023

Kongres 3W

Kongres 3W już po raz trzeci zgromadzi ekspertów i pasjonatów z obszaru technologii związanych z wodą, wodorem i węglem pierwiastkowym. Jest to świetna okazja, aby poznać technologie i rozwój sektora 3W oraz wymienić doświadczenia z ludźmi ze świata biznesu, administracji i nauki.

Wydarzenie obraca się wokół Idei 3W, inicjatywy, którą zapoczątkowaliśmy w 2021 roku. Ma ona na celu wspieranie rozwoju i budowanie przewagi konkurencyjnej polskiej gospodarki poprzez innowacyjne technologie w tym obszarze.

Kongres odbędzie się 27-28 listopada, w Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Tegoroczna edycja poświęcona będzie rozwojowi sektora 3W, wyzwaniom, jakie przed nim stoją oraz aktualnym trendom technologicznym.

Podczas Kongresu prezentowane będą innowacyjne projekty zarówno ze strony samorządów, jak i sektora prywatnego. Przygotowaliśmy różnorodne formaty spotkań, takie jak prezentacje, sesje Q&A, rozmowy sceniczne z ekspertami, moderowane burze mózgów i szybkie spotkania biznesowe, tzw speed datingi.

Zarejestruj się już teraz na stronie Kongresu www.kongres3w.pl i poznaj świat 3W!