Zaproszenie do udziału w Misji Gospodarczej KIG do Algierii, 21-25 kwietnia 2018 r.

Dodane przez: | 10 marca 2018

Krajowa Izba GospodarczaKrajowa Izba Gospodarcza zaprasza Państwa do udziału w Misji Gospodarczej do Algierii, która odbędzie się w dniach 21-25 kwietnia 2018 r.
Misja jest kontynuacją wydarzeń promocyjnych, które KIG od wielu lat organizuje cyklicznie w Algierii z udziałem algierskich partnerów, w tym Algierskiej Izby Handlowo-Przemysłowej – CACI, algierskich regionalnych izb gospodarczych i konfederacji algierskich przedsiębiorców i przygotowywana jest we współpracy z Ambasadą RP w Algierze oraz Ambasadą Algierii w Warszawie.

Program Misji przewiduje:

  • udział w Polsko-Algierskim Forum Biznesu w Algierze oraz spotkaniach b2b z partnerami algierskimi
  • spotkania biznesowe oraz promocja uczestnikow Misji podczas 21 Międzynarodowych Targów Budownictwa w Algierze ” BATIMATEC 2018″ na polskim polskim stoisku promocyjnym
  • udział w spotkaniach z przedstawicielami administracji rządowej, instytucji oraz algierskimi organizacjami biznesowymi
  • spotkanie informacyjne nt. warunków prowadzenia działalności gospodarczej w Algierii.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego on-line Formularz zgłoszenia.

Informujemy jednocześnie, że w dniu 21 marca 2018 r. w siedzibie izby partnerskiej KIG tj. Algierskiej Izby Przemysłowo-Handlowej CACI w Algierze odbędzie się spotkanie promujące uczestników Misji z udziałem przedstawicieli algierskich izb przemysłowo-handlowych oraz algierskich przedsiębiorców.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane informacje zebrane od Państwa w formularzach zgłoszeniowych.

Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do Algierii. Będzie to okazja do nawiązania nowych kontaktów i przeprowadzenia indywidualnych rozmów handlowych z przedstawicielami algierskich firm zainteresowanych współpracą z przedsiębiorstwami z Polski.

Kontakt i bliższe informacje: