Zaproszenie na Polsko-Białoruskie Forum Biznesu

Dodane przez: | 3 października 2018

Krajowa Izba Gospodarcza przy współpracy z Senatem RP, Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Białoruską Izbą Handlowo-Przemysłową zaprasza do wzięcia udziału w Polsko-Białoruskim Forum Biznesu towarzyszącym wizycie w Polsce p. Michaiła Miasnikowicza, Przewodniczącego Rady Republiki Zgromadzenia Narodowego Republiki Białoruś. Ze strony białoruskiej w wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele 38 białoruskich przedsiębiorstw z branży spożywczej, maszynowej, finansowej, meblarskiej, metalurgii, bankowości, samochodowej, elektromaszynowej, handlowej, odzieżowej, chemicznej i wielu innych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 października 2018 roku w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii – Sala pod Kopułą przy placu Trzech Krzyży 3/5. Godzina rozpoczęcia 10:00. Rejestracja rozpoczyna się o godzinie 9:30.

Celem wydarzenia jest pogłębienie współpracy gospodarczej pomiędzy Polską i Białorusią, a także ułatwienie bezpośrednich kontaktów między przedsiębiorcami z obydwóch krajów. Po Forum odbędą się spotkania B2B.

Zapraszamy do rejestracji na Polsko-Białoruskie Forum Biznesu przy użyciu formularza znajdującego się pod poniższym adresem:

REJESTRACJA ON-LINE