Zaproszenie na spotkanie Art & Beauty Connect Club

Dodane przez: | 4 października 2017

Art & Beauty Connect Club

Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie Art & Beauty Connect Club.

Tu gdzie sztuka łączy się z pięknem, a pasja z biznesem, tu gdzie fascynujący ludzie tworzą relacje, owocujące pięknymi, wartościowymi projektami, tu właśnie powstała przestrzeń do stworzenia Art & Beauty Connect Club. W samym sercu Warszawy, w zaciszu wnętrz Muzeum malarstwa i rzeźby im. Bolesława Biegasa, nasza misja jest łączenie ludzi nietuzinkowych, twórczych i inspirujących, związanych z szeroko rozumianymi pojęciami sztuki i piękna. Jesteśmy głęboko przekonani, iż z takiego połączenia narodzić się mogą wyjątkowe inicjatywy. Spotkajmy się, poznajmy, zainspirujmy…

PANEL PREZENTACYJNY

  • Zanzibar – wyspa skarbów, czyli jak podróżować uważnie – Beata Lewandowska – Kaftan, menadżer, wydawca i podróżniczka zakochana w Afryce. Autorka książek o afrykańskich kobietach i Zanzibarze – sercu kultury Suahili.
  • Pasja sposobem na życie – Jacek Bonecki, autor wielu książek, gier i puzzli z dziedziny fotografii, w tym dwóch książek z serii „Jak fotografować smartfonem”, ceniony za rewolucyjne, nietuzinkowe i bardzo liberalne podejście do sztuki fotografii.
  • Kambodża – nowy kierunek turystyczny i inwestycyjny – Renata Hara i Marcin Ługowski.
  • Psychologia koloru a odmienność kulturowa – Renata Majewska, Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej.
  • Masaż ajurwedyjski – dotyk orientu – Vicky Niecikowska.
  • Od ewolucji do rewolucji bez skalpela, czyli podróż w czasie szlakiem polskiego wynalazku, który zmienił oblicze współczesnej kosmetologii i stał się przełomem w fizjoterapii – Mana Manowska, v-ce President WellU Group.
  • Budowanie moje powołanie, czyli od inżynierii do budowania relacji i przekraczania granic – Elzbieta Pohl Duczmal Hotel Spa Wieniawa, Stowarzyszenie More Active.
  • Poznawaj się kreatywnie, czyli spotkanie integracyjne w atmosferze filmowej – Daria Brudnias, ACTiVision.

Finałem spotkania będą rozmowy kuluarowe, połączone z degustacja kulinarną, okraszoną wyjątkowymi trunkami.

Miejsce: Muzeum im. Bolesława Biegasa,
Al. Jerozolimskie 51, Warszawa
Czas: poniedziałek 9 października, w godz. 18.00 – 21.00
Zgłoszenia do dnia 5 października 2017 r.
info@biegas.com.pl
tel. +48 696 876 780
Koszt udziału: 99 zł