Zaproszenie na spotkanie autorskie z Leonem Komornickim

Dodane przez: | 8 sierpnia 2018

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie artystyczne z cyklu „Krzysztof Wojtarowicz & Przyjaciele”. Tym razem zaprosiliśmy generała dywizji w stanie spoczynku Leona Komornickiego.

Jest autorem, fraszkopisarzem, poetą, zasłużonym działaczem kultury, mecenasem sztuki, bisnesmenem, zastępcą Szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego w latach 1992 do 1997. Członkiem założycielem loży BCC.

Zapraszamy dnia 12.08.2018 od godz. 13.00 do fascynujących ogrodów Restauracji Endorfina, ul.Foksal 1/2 w Warszawie.

Celem tych spotkań jest prezentacja wybitnych twórców: malarzy, rzeźbiarzy, poetów, pisarzy, architektów oraz sprzedaż polskiej sztuki, bezpośrednie rozmowy z autorem wydarzenia artystycznego, o jego pasjach i twórczości.W każdą niedzielę spotkanie z innym artystą.

W programie:

  • godz.13.00 poczęstunek i przywitanie gości, zwiedzanie wystawy, prezentacja partnerów, patronatów medialnych, sponsorów.
    brunch 35 złotych / dania gril / desery / kuchnia wegańska.
  • godz 14.00 wywiad z gościem specjalnym/ czytanie fraszek
  • muzyka na żywo
  • prezentacja pięknej biżuterii przez Anitę Pazura
    artystka wykonuje ręcznie biżuterię, głównie z naturalnych kamieni, oplecionych różnymi rodzajami metali, jedwabiem, lnem. Kocha kamień, bo jak mawia, to dotyk natury.Tworzy z pasją i sercem, piękne w formach naszyjniki, bransolety, wisiory, pierścionki. Każdy użyty kamień jest inny w kształcie, kolorze, odbiorze. Jej biżuterię noszą znane Polki i panie w wielu miejscach na świecie, min. w Nowym Jorku, Londynie, Berlinie, Hong Kongu.
  • Stoisko Beata Kiecana – Mary Kay

Kurator wystawy: Krystyna Zbylut
Organizatorzy: Restauracja Endorfina, Zbylut Galeria
Partnerzy: Siła i Światło Anny Popek, Restauracja i Apartamenty Ambasada,Warszawska Izba Gospodarcza, Klimatyczna meble & decor Ewa Grot
Patroni medialni: Stowarzyszenie Polskich Mediów, LAVIE magazyn, Law Business Quality

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Leonem Komornickim