Zaproszenie na spotkanie biznesowe i rozmowy b2b

Dodane przez: | 1 marca 2018

Krajowa Izba Gospodarcza i PKP SA zapraszają na spotkanie biznesowe i rozmowy b2b organizowane w związku z posiedzeniem Komitetu Koordynacyjnego ds. rozwoju międzynarodowej trasy „Południe-Zachód”.

Trasa „Południe-Zachód” ma pozwolić na wykorzystanie transportu kolejowego na użytek wymiany gospodarczej z z Indiami, Pakistanem oraz Iranem i innymi państwami Zatoki Perskiej. Więcej informacji: http://southwest.today.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych realizacją przewozów trasą „Południe-Zachód” (eksport/import z Azerbejdżanu, Gruzji, Iranu i Ukrainy) oraz firmy zainteresowane tematyką wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się 14 marca 2018 r. w Warszawie w Hotelu Sheraton. Rozpoczęcie o godzinie 12:00

  • 12:00-14:00 – Spotkanie biznesowe (część merytoryczna) – prezentacja kolei. (Kierownictwo kolei Republiki Azerbejdżanu, Republiki Gruzji, Islamskiej Republiki Iranu, Ukrainy i Rzeczypospolitej Polskiej) (tłumaczenie polsko – angielsko – rosyjskie)
  • 15:00-17:00 – Indywidualne spotkania biznesowe – dwustronne rozmowy przedstawicieli i firm (bez tłumaczenia)

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o rejestrację do dnia 7 marca do godz. 12:00 poprzez

FORMULARZ REJESTRACYJNY

* Rejestracja nie jest jednoznaczna z udziałem w wydarzeniu, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Uprawnieni do udziału są ci uczestnicy, którzy otrzymają e-mail z potwierdzeniem udziału. Potwierdzenie rejestracji i udziału otrzymają Państwo mailowo po weryfikacji do dnia 9 marca 2018 r.

Kontakt:

Monika Sasiak
Biuro Współpracy z Zagranicą
tel. +48 22 630 97 23
e-mail: msasiak@kig.pl

Bartłomiej Nerserwicz
Biuro Współpracy z Zagranicą
tel. +48 22 630 96 86
e-mail: bnersewicz@kig.pl