Zjazd samorządów gospodarczych z Europy Centralnej i Wschodniej

Dodane przez: | 28 maja 2019

Targi Export Expo

Warszawska Izba Gospodarcza przy współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Mediów oraz magazynem „TTG Wiadomości Gospodarcze” organizuje targi Export Expo. To pierwsze tego typu wydarzenie, skupiające eksporterów z Europy Centralnej i Wschodniej.

Wystawcy będą mieli wyjątkową okazję zaprezentować swoją ofertę zaproszonym kupcom (Hosted Buyers) z Chin, Europy i Polski.

Od Brześcia do Wilna

Organizatorzy zapraszają na targi prawie 2000 handlowców z krajów z Europy Centralnej i Wschodniej 1700 wystawców z Chin oraz około 3000 polskich kupujących. Zaproszenie Warszawskiej Izby Gospodarczej przyjęli przedstawiciele ponad 50 izb i organizacji gospodarczych z Białorusi, Chorwacji, Czech, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Ukrainy i Węgier. Goście WIG przyjadą m.in. z: Brześcia, Doniecka, Drohobycza, Edinet, Homla, Iwano-Frankiwska, Kaliningradu, Kijowa, Lwowa, Mińska, Rygi, Równego, Smoleńska, Wilna, Sankt Petersburga.

Potęga Sankt Petersburga

Izbę Przemysłowo-Handlowa z miasta nad Newą reprezentować będzie wiceprzewodnicząca Ekaterina Lebedeva. Izba Przemysłowo-Handlowa Saint-Petersburga jest jedną z najstarszych i największych Izb w Rosji. Zrzesza ponad 4000 rosyjskich i zagranicznych małych, średnich i dużych firm działających w różnych dziedzinach biznesu w Petersburgu. Współpracuje z 300 izbami z 70 krajów i podpisała ponad 150 umów o współpracy z organizacjami zagranicznymi.

Debaty Kongresu

Targi Export Expo są imprezą towarzyszącą VIII Edycji China Homelife Poland, gdzie zaprezentuje się ponad 1700 firm chińskich. Podczas targów odbędzie się szereg wydarzeń towarzyszących. Jednym z nich będzie III edycja Kongresu Gospodarczego Europy Centralnej i Wschodniej. Zapraszamy na debaty, seminaria i warsztaty poruszające problematykę międzynarodowej współpracy gospodarczej.

Więcej informacji:

(red)