Zostaw auto – skorzystaj z oferty „Hit benefit!”

Dodane przez: | 31 stycznia 2020

Zarząd Transportu Miejskiego przygotował dla warszawskich firm i pracowników ofertę „Hit benefit! Pakiet komunikacyjny”, która zachęca do zamiany samochodu na Warszawski Transport Publiczny, a tym samym wspiera działania na rzecz czystego powietrza. W zeszłym roku korzystali z niej pracownicy 28 firm i instytucji.

W 2018 r. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził ofertę „Hit benefit! Pakiet komunikacyjny”, która umożliwia warszawskim firmom dofinansowanie pracownikom długookresowych biletów ZTM. Głównym celem oferty jest zachęcenie kolejnych osób do korzystania z Warszawskiego Transportu Publicznego i przypomnienie, że każdy mieszkaniec aglomeracji warszawskiej swoimi decyzjami i wyborami wpływa na jakość powietrza, którym oddychamy. Jednocześnie stołeczne firmy zyskały możliwość rozszerzenia katalogu benefitów dla pracowników.

W 2019 r. do programu przystąpiło 12 kolejnych firm i w sumie 28 firm w katalogu przywilejów dla swoich pracowników miało „Hit benefit! Pakiet komunikacyjny”. W ramach tej oferty zakodowanych zostało 3 843 sztuk biletów o wartości 901 222 zł. Warto wspomnieć, że pracownicy mają karty z grafiką według wzoru zaproponowanego przez swoją firmę.

Zachęcamy kolejne firmy do promocji proekologicznych postaw wśród pracowników. Wystarczy skontaktować się z nami, a agent mobilności zajmie się wszystkimi formalnościami: przygotuje Warszawskie Karty Miejskie, wgra na nie bilety i dostarczy na miejsce. Kontakt pod numer tel. 664-470-527 lub pakietkomunikacyjny@ztm.ww.pl.

Szczegółowe informacje o ofercie są dostępne tutaj.