ZPP zaprasza na konferencję „PPK bez tajemnic”

Dodane przez: | 27 listopada 2019

ZPP zaprasza na konferencję "PPK bez tajemnic"

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, Polski Fundusz Rozwoju oraz Firma Esaliens TFI S.A. zapraszają przedsiębiorców na bezpłatną konferencję pn. ,,PPK bez tajemnic’’, która odbędzie się 5 grudnia 2019 roku (czwartek) w godz. 9:15-14:30. Wydarzenie odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, sala konferencyjna S8, 4 piętro przy ul. Artura Grottgera 2 w Lublinie.

Wydarzenie organizowane jest w związku z wyzwaniem jakie czeka przedsiębiorców w najbliższym czasie, związanym z wdrażaniem Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Są one bowiem powszechnym, dobrowolnym i w pełni prywatnym systemem stworzonym w celu gromadzenia oszczędności długoterminowych przez pracowników.

PPK zostały opracowane po to, aby:

  • zwiększyć bezpieczeństwo finansowe Polaków;
  • wpłynąć na rozwój gospodarki, przedsiębiorstw oraz miejsc pracy;
  • omnażać prywatne oszczędności emerytalne pracowników.

Konferencję poprowadzą:

Polski Fundusz Rozwoju – odpowiadający za prowadzenie działalności określonej w ustawie o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Jego misją jest upowszechnianie wiedzy o PPK, tak aby nowo wprowadzany system oszczędzania został zaimplementowany jak najbardziej efektywnie. Spółka organizuje szereg szkoleń i konferencji dla pracodawców i pracowników zapewniając niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie implementacji nowego prawa. Bierze udział w wydarzeniach zewnętrznych, zapewniając obsługę merytoryczną, a także świadczy konsultacje indywidualne dla największych firm w Polsce.

Esaliens TFI SA – od ponad 20 lat gromadzi wiedzę i doświadczenie w zakresie prywatnych emerytur. Posiada 16% udziału w rynku jako największy w Polsce dostawca Pracowniczych Programów Emerytalnych z funduszem inwestycyjnym. Skupiają się przede wszystkim na potrzebach, oczekiwaniach i celach klientów. Ze względu na dotychczasowe, wieloletnie działania mogą poszczycić się gronem zadowolonych odbiorców oraz proponować Państwu własne rozwiązania.

Liczba osób ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: https://bit.ly/2pSVevj

Kontakt: