Misja gospodarcza przedsiębiorców z obwodu orłowskiego (Rosja)

Dodane przez: | 15 listopada 2017

Przedstawicielstwo Handlowe przy Ambasadzie Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej we współpracy z Orłowskim Centrum Wsparcia Eksportu oraz Centrum Współpracy Biznesowej „BGGroupp” w dniach 26-30 listopada br. organizuje w Polsce misję gospodarczą przedsiębiorców z obwodu orłowskiego (Rosja).

W skład delegacji wejdą przedstawiciele rosyjskich firm z branży metalowej, które między innymi produkują elementy złączne, mocowania z różnych gatunków stali, śruby, gwoździe, wyroby walcowane, drut stalowy oraz siatkę. Zaplanowane jest też wystąpienie dyrektora fabryki „Orłowski Staleprokatnyj Zawod” (OSPAZ), która wchodzi w skład grupy „Severstal” (www.severstal.com). Oprócz tego, przewidziany jest przyjazd przedstawiciela firmy „Orplast” Sp. z o.o., która produkuje plastikowe szpule.

W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o rozważanie możliwości przeprowadzenia spotkania pomiędzy przedstawicielami Państwa firmy a rosyjskimi przedsiębiorcami w ramach planowanej prezentacji firm, która odbędzie się 27 listopada br. o godz. 13.00 w budynku Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury w Warszawie (ul. Belwederska 25C) lub w dniach 28–29 listopada br. podczas Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia „Fastener Poland” w Krakowie, gdzie 28 listopada w godz. 10.00–13.00 również jest zaplanowana impreza pt. „Możliwości współpracy z firmami obwodu orłowskiego Rosji: prezentacje oraz B2B”.

Na stronie internetowej pod adresem https://goo.gl/sQH4r8 proszę o potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu w Warszawie, a w celu odwiedzenia firm podczas wystawy w Krakowie proszę zarejestrować się na https://goo.gl/Xg2sWg.

W razie jakichkolwiek pytań lub aby umówić się na indywidualne spotkanie z firmami zachęcam do kontaktów z radcą Przedstawicielstwa Handlowego Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej panem Denisem Beliajewem, tel. +48 22 849 20 58, +48 519 153 114, denis.beliaev@rostorg.pl oraz z kierownikiem międzynarodowych projektów „BGGroupp” panem Maksymem Aleksejewem, tel. +7 960 254 9767, mail@bggroupp.ru, director@bggroupp.ru.

Szef Przedstawicielstwa Handlowego
Vladimir Nefedov