Polsko-Niemieckie Spotkania B2B dla branży IT/ICT/Industry 4.0

Dodane przez: | 31 października 2017

16-17 listopada w Warszawie – Polsko-Niemieckie Spotkania B2B dla branży IT/ICT/Industry 4.0

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z branży IT, innowacyjne startupy, przedstawicieli branż zainteresowanych procesami „digital transformation”, przemysłem 4.0 do udziału w spotkaniach biznesowych oraz business speed-dating w dniach 16 i 17 listopada w Warszawie, organizowanych przez SIBB e.V. oraz Berlin Partner.

W delegacji udział weźmie 14 firm z branży IT / ICT / Digital Transformation / Industry 4.0 oraz przedstawiciele Targów Berlińskich (Messe Berlin) i organizacji Berlin Partner. Porftolio firm, z pełnym opisem ofert oraz zapotrzebowań znajdą Państwo tutaj. Organizowane spotkania B2B odbędą się w ramach trzech tematycznie profilowanych wydarzeń i będą niepowtarzalną okazją do nawiązania współpracy z niemieckimi partnerami:

– WARSAW INDUSTRY WEEK – spotkanie biznesowe organizowane 16.11.17 (czwartek 11:00 -13:00) w Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się i utworzenie profilu na stronie spotkania. Wiodącą tematyką spotkania będzie transformacja produkcji w obszarze „Przemysł 4.0″. w Polsce i Niemczech, dlatego spotkania B2B są idealne dla firm aktywnych w następujących sektorach:

maszyny i narzędzia / automatyka i robotyka / inżynieria 4.0 i instrumenty przemysłu 4.0 / analiza danych big data oraz technologie „machine learning” / internet rzeczy (IoT) / oraz rozwiązania IT dla powyższych sektorów

– THE HEART – wieczorem 16.11.17 (godzina 18-22) zapraszamy na Business Meet Up oraz giełdę kooperacji wraz z kolacją do siedziby The Heart w Warsaw Spire. Niemieckie firmy poszukują dystrybutorów na polskim rynku oraz partnerów do rozwoju kontaktów biznesowych – zainteresowanych udziałem w spotkaniu w The Heart prosimy o zarejestrowanie się na stronie spotkania.

Po części oficjalnej odbędzie się kolacja w formie bufetu oraz networkingu z widokiem na Warszawę z 38 piętra. Udział w spotkaniu jest płatny i wynosi 15 Euro / 70 PLN.

– BUSINESS LINK – 17.11.17 (godzina 10-13) zapraszamy firmy IT, startupy z branży High Tech (IoT, Connectivity, Digital Health, AI, VR, Machine Learning) na Business Speed Dating na Stadionie Narodowym. Partnerzy spotkania: Mazowiecki Klaster ICT oraz Business Link.

Celem spoktania będzie poznanie potencjalnych partnerów do współpracy przy znalezieniu klientów w Polsce, subcontractingu oraz outsourcingu, rozwoju i testowaniu produktów IT, rozwoju wspólnych rozwiązań UX. SIBB e.V. oraz Berlin Partner przedstawią możliwości rozwoju biznesu w branży IT dla firm i startupów na rynku niemieckim we współpracy w berlińskimi firmami. Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniu u Business Speed Dating prosimy o zarejestrowanie się i utworzenie profilu na stronie spotkania.

Wyjazd odbywa sie w ramach naszego Projektu LOOKOUT – inicjatywy, która promuje rozwój współpracy międzynarodowej przedsiębiorców z regionu Berlina oraz polskimi ośrodkami branży ICT.

Więcej informacji na temat delegacji znajdą Państwo na www.sibb.de/BusinessTrip