Praktyczna lekcja chińskiego

Dodane przez: | 7 czerwca 2018

China Homelife Poland 2018

Tysiące wystawców i gości, setki tysięcy możliwych towarów w ofercie – trwa drugi dzień targów China Homelife Poland 2018.

Oferta chińskich wystawców przyciąga tłumy handlowców. Ponad pięćdziesiąt autokarów przyjechało z sąsiednich krajów, głównie z Ukrainy, Białorusi, Łotwy. Do centrum Ptak Warsaw Expo Nadarzyn ściągają handlowcy z całej Polski. Wciąż rejestrują się nowi goście, chcący skorzystać z bogatej oferty chińskich wystawców. Potrzeby są najróżniejsze – od guzików i skuterów po linie produkcyjne. Jeden z przedsiębiorców, producent z Ciechocinka przyjechał na targi w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań do rozlewni wód mineralnych. Znalazł. Dogadują konkrety.

Trwa praktyczna lekcja chińskiego. We relacjach handlowych dominuje angielski i rosyjski. Prowadzenie rozmów ułatwiają tłumacze, bezpłatnie świadczący pomoc językową.

Tłumaczone są także sesje, seminaria i wykłady dotyczące relacji – nie tylko gospodarczych – z Chinami. Prowadzą je eksperci, wybitni specjaliści, praktycy. Można się dowiedzieć: jak bezpiecznie importować z Chin, jak uniknąć błędów w relacjach z przedsiębiorcami chińskimi, jak rejestrować znaki handlowe w Chinach. Inne panele tematyczne to: e-commerce i nowe technologie, logistyka i transport. Wiedza ekspertów bezcenna, poparta latami spędzonymi w Państwie Środka. Warto skorzystać – ciąg dalszy warsztatów w piątek, 8 czerwca.

Zaproszenie Warszawskiej Izby Gospodarczej do udziału w targach przyjęły też najlepsze polskie firmy, samorządy wojewódzkie, stowarzyszenia i organizacje.

Więcej informacji znajdą Państwo również na profilu Facebook.